"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

İkizler burcunun diğer burçlarla ilişkisi

İkizler ve KovaHer ikisi de Hava elementinden olan bu çift, oldukça iyi anlaşır.

Ancak Kova, İkizler’in ihtiyaçlarını anlayıp cevap verse, İkizler de Kova’ya karşı esnek davransa bile sinirsel hassasiyet nedeniyle tartışmaların çıkması kaçınılmazdır. Her iki tarafın da kendine ait özel ilgilerinin olması, farklı sosyal topluluklarda bulunmaları, ilişkinin beslenerek gelişmesine ve kalıcı olmasına yardımcı olacaktır.

Zodyak’ta da doğal bir uyum içinde olan bu ikili, birlikteliklerini fikir alışverişi, iletişim ve yeniliklerle besler. İnsan ilişkilerindeki başarıları, çift olarak da çok sevilmelerini ve sayılmalarını sağlar. Bu ikilinin ortak amaçlar edinmesi ve birlikte hareket etmesi son derece kolay ve zevklidir.

Bu ikilinin cinsel yaşamları duygulardan çok düşüncelere odaklıdır. Herhangi bir dürtüsel uyarandan çok düşünsel uyaran etkili olur. Cinsel temalı konuşmalar ya da porno kitapların beraberce okunması, bu ikilinin aktif bir cinsel yaşamı olmasında önemli role sahiptir.

İkizler ve Koç

Koç-İkizler beraberliği oldukça hareketli ve karşılıklı alışveriş içinde yaşanan bir ilişkidir. Aradaki düşünsel aktarımın ve iletişim yoğunluğunun, ilişkinin sağlamlaşmasında ve gerçek bir dostluğun doğmasında rolü vardır. Her iki tarafın da yeniliklere açık doğası, farklılık arayışı, ilişkinin hep canlı kalmasını sağlar. Ancak çok ufak tartışmaların bile kolaylıkla kavgaya dönüşmesi mümkündür.

Koç ile İkizler’in en büyük ortak noktası, fazla düşünmeden hareket etmeyi sevmeleridir. Heyacana ve değişime hazır olan bu ikili, günlük yaşamı maceraya dönüştürebilir. Her ikisi de etraflarında insan olmasına ihtiyaç duyarlar. Dolayısıyla birlikteliklerinde diğer insanların önemi vardır. Düzenli hayata ihtiyaç duymadıkları için son derece uyumlu ve rahat yaşarlar. İkizler’in kolay adaptasyon yeteneği kimi zaman Koç tarafından fazlaca manipüle edilebilir.

Aslında cinselliğe çok önem vermeyen İkizler bile Koç’un karşısında ateşli bir aşık halini alır. Taklit ve öğrenme yeteneği çok kuvvetli olan İkizler, kısa sürede partnerinin yolundan ilerlemeye başlayacaktır.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI