« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İkisi de kahroldu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İzmirspor ve Dardanel deplasmanda alınan 1'er puanı beğenmedi

‘‘Endüstrispor önünde beş net gol pozisyonundan yararlanamadık. Sahasında hiç puan kaybetmeyen Konya temsilcisi elimizden kurtuldu.''

‘‘Siirt'te 65 dakika 10 kişi oynadık. Bir puan kazanmadık, 2 puan kaybettik. Play-Off'taki ilk 2 maçtan olabilecek en kötü sonuçlarla ayrıldık.’

<ı>Galibiyetler kaçtı Endüstrispor'la deplasmanda golsüz berabere kalan İzmirspor ile Siirt Jet-Pa deplasmanında iki kez öne geçmesine rağmen, 2-2'lik eşitliğe engel olamayan Dardanel, kaçan galibiyetlere yanıyor. Levent Eriş, ‘‘Beş net gol pozisyonundan yararlanamadık'' derken, Fuat Yaman, ‘‘Siirt'te 65 dakika 10 kişi oynadık. 1 puan kazanmadık, 2 puan kaybettik'' diye konuştu.

<ı>Prim 300’er milyon Play-Off'a ısındıklarını belirten Eriş, ‘‘Sahasında hiç puan kaybetmeyen Konya ekibi elimizden zor kurtuldu. İlk kez birlikte oynayan Hakan ve Mustafa sırıtmadı. Orta sahadan çabuk çıktık. Defansımız güven verdi'' dedi. Futbolculara bir puan için 300'er milyon ödenecek.

<ı>Ümit, Kupa'da yok Ufuk ve Okan'ın mükemmel goller attığını belirten Fuat Yaman, ‘‘Yaklaşık yedi bin taraftarın baskısı altında mücadele ettik. Son 10 dakikada da pozisyonlar bulduk. İlk 2 maçtan olabilecek en kötü sonuçlarla ayrıldık.'' Kırmızı kart gören santrfor Ümit, Kupa'daki Antalya sınavında yarın forma giyemeyecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz