GeriFutbol İkisi de gözaltında
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkisi de gözaltında

İkisi de gözaltında
refid:18231916 ilişkili resim dosyası

Futboldaki şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Asbaşkanı Serdal Adalı ile Futbol Takımı Teknik Direktörü Tayfur Havutçu gözaltına alındı. İbrahim Akın, İskender Alın ve Tayfur Havutçu'nun emniyetteki sorguları sona erdi.

ADALI: BEŞİKTAŞ'IN BU İŞLERLE İŞİ OLMAZ / WEB TV

TAYFUR HAVUTÇU EMNİYETTE / WEB TV

HAVUTÇU VE ADALI EMNİYETTE - FOTO GALERİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğünün, Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesine sabah saatlerinde gelen Beşiktaşlı yönetici Adalı ile Teknik Direktör Havutçu, gözaltına alındıktan sonra sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Fatih Adliyesindeki Adli Tabipliğe götürüldü. Adalı ve Havutçu, sağlık kontrolünün ardından tıpkı götürülürken olduğu gibi yine garaj kapısı kullanılarak İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne getirildi.

İBRAHİM AKIN VE İSKENDER ALIN DA GÖZALTINDA

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve TFF eski yöneticisi Levent Kızıl gibi isimlerin Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının sürdüğü şike soruşturmasının ikinci dalgasında son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular İbrahim Akın ile İskender Alın gözaltına alındı. 

Vatan Caddesi üzerinde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğüne getirilen iki futbolcu, buradan, sağlık kontrollerinin yapılması için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirildi. Hastanede sağlık kontrolünden geçirilen Akın ve Alın daha sonra Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

İBRAHİM AKIN VE İSKENDER ALIN GÖZALTINDA / WEB TV 

TRABZONLU TARAFTARLAR TFF'Yİ PROTESTO ETTİ /WEB TV

Yorumları Göster
Yorumları Gizle