« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"İkinci yarı daha farklı olacağız"

Bank Asya 1. Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, yarın Antalya'da 2. etap kamp çalışmalarına başlayacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulüp başkanı Ali Kahramanlı, yaptığı açıklamada, Antalya kampının ilk etabının çok verimli geçtiğini, eksiklikleri görerek, sıkıntıları en kısa sürede gidermek için çaba sarf edeceklerini söyledi.

Ligin ilk yarısını 9. sırada tamamladıklarını, ikinci yarıda daha üst sıralara yükselmek için çalışacaklarını ifade eden Kahramanlı, şöyle konuştu.

“Ligin ilk yarısında oynadığımız 16 karşılaşmadan 6 galibiyet, 5 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldık. İlk yarıyı 23 puanla 9. sırada tamamladık. Alınan bu netice, yaşanan bir çok olumsuzlara rağmen, çok da kötü bir tablo değil. Bütün takımlar zaman zaman inişli çıkışlı grafikler çizebiliyor. O nedenle ligin ilk yarısını 9. sırada tamamladık. Taraftarımız ikinci yarı çok farklı bir Mersin İdmanyurdu izleyecek.”

Kahramanlı, takımdaki bazı oyuncularla yolları ayırdıklarını ve yerine yeni oyuncular takviye edeceklerini de vurgulayarak, “Antalya'da ikinci etap kamp çalışmamız yarın başlıyor. Yapacağımız karşılaşmalar ve transferlerle ligin ikin yarısına hazır hale gelmeyi planlıyoruz” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz