GeriSpor İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar


İkinci ve Üçüncü Futbol Liglerine, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

İKİNCİ LİG KLASMAN 1. GRUP

Sakaryaspor-Sarıyer....................................( 5 - 1 )

Bakırköyspor-Kartalspor................................( 2 - 5 )

Çanakkale Dardanelspor-Mersin İdmanyurdu...............( 3 - 0 )

Kardemir Karabükspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi...( 2 - 1 )

2. GRUP

Aydınspor-Eskişehirspor................................( 0 - 3 )

Ispartaspor-Yeni Turgutluspor..........................( 3 - 1 )

Yeni Nazillispor-Bucaspor..............................( 1 - 3 )

3. GRUP

Kırklarelispor-Üsküdar Özsahrayıceditspor..............( 3 - 1 )

Gaziosmanpaşaspor-Güngören Belediyespor................( 0 - 0 )

Çorluspor-Kayserispor..................................( 2 - 3 )

Konya Mobellaspor-Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor.....( 0 - 1 )

4. GRUP

Gümüşhane Doğanspor-Düzcespor..........................( 1 - 0 )

Akçaabat Sebatspor-Boluspor............................( 3 - 0 )

Amasyaspor-Türk Telekomspor............................( 1 - 0 )

Artvin Hopaspor-Darıca Gençlerbirliği..................( 2 - 2 )

5. GRUP

Cizrespor-Ağrıspor.....................................( 8 - 1 )

Malatyaspor-Batman Petrolspor..........................( 3 - 1 )

Şanlıurfaspor-Vanspor..................................( 5 - 3 )

ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP

Hakkarispor-Nusaybin Demirspor.........................( 2 - 1 )

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Muşspor....( 0 - 2 )

Kurtalanspor-Diyarbakır Telekomspor....................( 2 - 1 )

Mardinspor-Yüksekova Cilospor..........................( 2 - 0 )

Batman Karşıyakaspor-Batman Demirspor..................( 4 - 1 )

Silopi Cudispor-Bismil Birlikspor......................( 4 - 1 )

2. GRUP

Termespor-Ünyespor.....................................( 0 - 3 )

Giresunspor-Trabzon Telekomspor........................( 3 - 1 )

Rize Çayspor-Bayburtspor...............................( 0 - 1 )

Iğdır Belediyespor-Erzincanspor........................( 1 - 1 )

D.Ç.Divriğispor-Pazarspor..............................( 3 - 2 )

Doğubayazıt Karabulak Gençlik-Arsinspor................( 2 - 0 )

Orduspor-Bulancakspor..................................( 1 - 2 )

3. GRUP

İçel Mezitlispor-Silifkespor...........................( 5 - 3 )

Niğdespor-Kozan Belediyespor...........................( 2 - 0 )

İskenderunspor-Adıyamanspor............................( 2 - 0 )

Kahramanmaraşspor-Kilis Belediyespor...................( 1 - 0 )

Nevşehirspor-İskenderun Demirçelikspor.................( 1 - 3 )

Ceyhanspor-Malatya Belediyespor........................( 1 - 0 )

Tarsus İdmanyurdu-Osmaniyespor.........................( 2 - 1 )

4. GRUP

EGO Spor-Zonguldakspor.................................( 0 - 1 )

Altındağ Belediyespor-Kayseri Elektrikspor.............( 2 - 4 )

Çorumspor-Tokatspor....................................( 1 - 4 )

Kırşehir PETLAS Spor-Akçakocaspor......................( 1 - 1 )

Karadeniz Ereğlispor-Çankırı Belediyespor..............( 1 - 2 )

Ankara Demirspor-Merzifonspor..........................( 3 - 1 )

Turhalspor-Saran Keskinspor............................( 1 - 0 )

5. GRUP

Keçiörengücü-Alanyaspor................................( 8 - 2 )

ESKİ Spor-Karamanspor..................................( 4 - 4 )

Çubukspor-Kemerspor....................................( 6 - 0 )

Kütahyaspor-Uşakspor...................................( 0 - 1 )

EGSAŞ Aksarayspor-Seydişehir Eti Alüminyumspor.........( 1 - 0 )

Kepez Belediyesi GENPA Spor-Petrolofisi................( 2 - 1 )

Sidespor-Eskişehir Şekerspor...........................( 2 - 0 )

6. GRUP

Ayvalıkgücü Belediyespor-Muğlaspor.....................( 0 - 0 )

Bergama Belediyespor-Mustafakemalpaşaspor..............( 2 - 2 )

Akhisar Belediyespor-Dalaman Kağıtspor.................( 0 - 3 )

Aliağa PETKİM Spor-Yeni Milasspor......................( 2 - 1 )

Vestel Manisaspor-Bursa Merinosspor....................( 3 - 0 )

Marmarisspor-Aliağa Belediyespor.......................( 2 - 0 )

Fethiyespor-Soma Linyitspor............................( 2 - 1 )

Kuşadasıspor-Torbalı Belediyespor......................( 2 - 2 )

7. GRUP

İstanbul Maltepespor-Gebzespor.........................( 0 - 2 )

İzmit Bekirpaşaspor-Eyüpspor...........................( 3 - 1 )

TOFAŞ-İnegölspor.......................................( 0 - 2 )

Yalovaspor-Ayazağaspor.................................( 1 - 2 )

Sapancaspor-Mudurnuspor................................( 2 - 0 )

Bilecikspor-Körfez Belediyespor........................( 2 - 2 )

Nişantaşıspor-Pendikspor...............................( 1 - 5 )

Üsküdar Anadolu-Beykoz 1908............................( 1 - 2 )

8. GRUP

Beylerbeyi-Fatih Karagümrük............................( 3 - 0 )

Gönenspor-Bayrampaşa Altıntepsispor....................( 1 - 5 )

Kasımpaşa-Bandırmaspor.................................( 2 - 2 )

Yorumları Göster
Yorumları Gizle