GeriSpor İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar


İkinci ve Üçüncü Futbol Liglerine, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

İKİNCİ LİG

KLASMAN 1. GRUP

Sarıyer-Kardemir Karabükspor..........................( 0 - 0 )

Mersin İdmanyurdu-Sakaryaspor.........................( 1 - 2 )

Kartalspor-Çanakkale Dardanelspor.....................( 0 - 2 )

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Bakırköyspor..........( 1 - 2 )

2. GRUP

Bucaspor-İzmirspor....................................( 2 - 1 )

Yeni Turgutluspor-Yeni Nazillispor....................( 3 - 0 )

Eskişehirspor-Ispartaspor.............................( 3 - 1 )

Yeni Salihlispor-Aydınspor............................( 2 - 4 )

3. GRUP

Üsküdar Özsahrayıceditpor-Konya Mobellaspor...........( 3 - 2 )

Kayserispor-Kırklarelispor............................( 5 - 2 )

Güngören Belediyespor-Çorluspor ......................( 1 - 0 )

Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Gaziosmanpaşaspor....( 3 - 0 )

4. GRUP

Düzcespor-Artvin Hopaspor.............................( 1 - 1 )

Türk Telekomspor-Gümüşhane Doğanspor..................( 0 - 1 )

Boluspor-Amasyaspor...................................( 0 - 1 )

Darıca Gençlerbirliği-Akçaabat Sebatspor..............( 0 - 2 )

5. GRUP

MKE Kırıkkalespor-Şanlıurfaspor.......................( 2 - 4 )

Ağrıspor-Malatyaspor .................................( 1 - 4 )

Vanspor-Cizrespor.....................................( 1 - 3 )

ÜÇÜNCÜ LİG

1. GRUP

Batman Demirspor-Bismil Birlikspor....................( 1 - 2 )

Yüksekova Cilospor-Batman Karşıyakaspor...............( 4 - 0 )

Genç Telekomspor-Kurtalanspor.........................( 1 - 0 )

Muşspor-Bitlis Özgüzelderespor......................(ERTELENDİ)

Nusaybin Demirspor-D.Bakır B.Şehir Belediye DİSKİ Spor( 1 - 0 )

Elazığ Belediyespor-Hakkarispor.......................( 1 - 4 )

Silopi Cudispor-Batman Belediyespor...................( 1 - 0 )

2. GRUP

Bulancakspor-Çarşamba Belediyespor....................( 3 - 0 )

Arsinspor-Orduspor....................................( 4 - 1 )

Pazarspor-Doğubayazıt Karabulak Gençlik...............(10 - 0 )

Erzincanspor-D.Ç.Divriğispor..........................( 3 - 3 )

Bayburtspor-Iğdır Belediyespor........................( 1 - 1 )

Trabzon Telekomspor-Ofspor............................( 1 - 0 )

Ünyespor-Giresunspor..................................( 0 - 0 )

3. GRUP

Osmaniyespor-Adana Demirspor..........................( 0 - 6 )

Malatya Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu................( 1 - 2 )

İskenderun Demirçelikspor-Ceyhanspor..................( 2 - 0 )

Kilis Belediyespor-Nevşehirspor.......................( 3 - 1 )

Adıyamanspor-Kahramanmaraşspor........................( 1 - 1 )

Kozan Belediyespor-İskenderunspor.....................( 0 - 0 )

Silifkespor-Şanlıurfa Belediyespor....................( 2 - 2 )

4. GRUP

Etimesgut Belediyespor-Kastamonuspor..................( 1 - 0 )

Saran Keskinspor-Kilimli Belediyespor.................( 0 - 0 )

Merzifonspor-Turhalspor...............................( 2 - 0 )

Çankırı Belediyespor-Ankara Demirspor.................( 3 - 1 )

Akçakocaspor-Karadeniz Ereğlispor.....................( 2 - 0 )

Tokatspor-Kırşehir PETLAS Spor........................( 7 - 1 )

Zonguldakspor-Altındağ Belediyespor...................( 6 - 0 )

5. GRUP

Eskişehir Şekerspor-ASKİ Spor.........................( 0 - 4 )

Petrolofisi-Sidespor..................................( 1 - 1 )

Afyonspor-Kepez Belediyesi GENPA Spor.................( 2 - 4 )

Seydişehir Eti Alüminyumspor-Konya Kartalıspor........( 1 - 0 )

Uşakspor-EGSAŞ Aksarayspor............................( 3 - 2 )

Kemerspor-Kütahyaspor.................................( 2 - 1 )

Karamanspor-Çubukspor.................................( 0 - 0 )

Alanyaspor-ESKİ Spor..................................( 0 - 0 )

6. GRUP

Torbalı Belediyespor-Balıkesirspor....................( 1 - 1 )

Soma Linyitspor-Kuşadasıspor..........................( 1 - 1 )

Aliağa Belediyespor-Fethiyespor.......................( 2 - 1 )

Bursa Merinosspor-Marmarisspor........................( 0 - 1 )

Yeni Milasspor-Vestel Manisaspor......................( 0 - 1 )

Dalaman Kağıtspor-Aliağa PETKİM Spor..................( 0 - 0 )

Mustafakemalpaşaspor-Akhisar Belediyespor.............( 0 - 1 )

Muğlaspor-Bergama Belediyespor........................( 3 - 1 )

7. GRUP

Pendikspor-Beykoz 1908................................( 3 - 2 )

Körfez Belediyespor-Nişantaşıspor.....................( 2 - 1 )

Mudurnuspor-Bilecikspor...............................( 0 - 0 )

Ayazağaspor-Sapancaspor...............................( 1 - 2 )

Yalovaspor-İnegölspor.................................( 0 - 1 )

Eyüpspor-TOFAŞ........................................( 2 - 0 )

Gebzespor-İzmit Bekirpaşaspor.........................( 0 - 0 )

Üsküdar Anadolu-İstanbul Maltepespor..................( 0 - 3 )

8. GRUP

Geliboluspor-Zeytinburnuspor..........................( 1 - 1 )

İstanbul Beşyüzevlerspor-Yıldırımbosnaspor............( 0 - 4 )

Bandırmaspor-Alibeyköyspor............................( 2 - 0 )

Lüleburgazspor-Kasımpaşa..............................( 2 - 2 )

Bayrampaşa Altıntepsispor-Edirnespor..................( 5 - 3 )

Tepecik Fıratpenspor-Gönenspor........................( 8 - 0 )

Tekirdağspor-Küçükköyspor.............................( 1 - 2 )

Yorumları Göster
Yorumları Gizle