GeriSpor İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar


İkinci ve Üçüncü Futbol Liglerine, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

İKİNCİ LİG

YÜKSELME GRUBU

Elazığspor-Hatayspor...................................( 4 - 0 )
İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Hacılar Erciyesspor.....( 3 - 2 )
Göztepe-Altay..........................................( 1 - 2 )
Diyarbakırspor-Sivasspor...............................( 4 - 1 )

KLASMAN 1. GRUP

Kardemir Karabükspor-Sakaryaspor.......................( 1 - 1 )
Sarıyer-Çanakkale Dardanelspor.........................( 1 - 3 )
Mersin İdmanyurdu-Bakırköyspor.........................( 1 - 1 )
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Kartalspor.............( 1 - 0 )

2. GRUP

Ispartaspor-İzmirspor..................................( 0 - 3 )
Yeni Salihlispor-Eskişehirspor.........................( 1 - 2 )
Aydınspor-Bucaspor.....................................( 1 - 0 )

3. GRUP

Konya Mobellspor-Kırklarelispor........................( 2 - 1 )
Üsküdar Özsahrayıceditspor-Çorluspor...................( 2 - 2 )
Kayserispor-Gaziosmanpaşaspor..........................( 3 - 0 )
Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Güngören Belediyespor.( 3 - 0 )

4. GRUP

Artvin Hopaspor-Gümüşhane Doğanspor....................( 2 - 1 )
Düzcespor-Amasyaspor...................................( 1 - 1 )
Türk Telekomspor-Akçaabat Sebatspor....................( 4 - 1 )
Darıca Gençlerbirliği-Boluspor.........................( 5 - 2 )

5. GRUP

MKE Kırıkkalespor-Malatyaspor..........................( 1 - 2 )
Batman Petrolspor-Cizrespor............................( 0 - 1 )
Vanspor-Ağrıspor.......................................( 6 - 1 )

ÜÇÜNCÜ LİG

2. GRUP

Doğubayazıt Karabulak Gençlik-Ünyespor.................( 0 - 0 )
Orduspor-Trabzon Telekomspor...........................( 1 - 2 )
Bulancakspor-Bayburtspor...............................( 1 - 0 )
Arsinspor-Erzincanspor.................................( 3 - 3 )
Iğdır Belediyespor-Giresunspor.........................( 3 - 0 )
D.Ç.Divriğispor-Termespor..............................( 2 - 0 )

3. GRUP

Ceyhanspor-Silifkespor.................................( 1 - 5 )
Tarsus İdmanyurdu-GASKİ Spor...........................( 1 - 0 )
Adana Demirspor-Kozan Belediyespor.....................( 1 - 0 )
Osmaniyespor-Adıyamanspor..............................( 0 - 0 )
Malatya Belediyespor-Kilis Belediyespor................( 2 - 0 )
İskenderunspor-Niğdespor...............................( 2 - 2 )
Kahramanmaraşspor-Şanlıurfa Belediyespor...............( 2 - 1 )
Nevşehirspor-İçel Mezitlispor..........................( 1 - 0 )

4. GRUP

Turhalspor-Zonguldakspor...............................( 3 - 2 )
Kilimli Belediyespor-Kayseri Elektrikspor..............( 1 - 1 )
Kastamonuspor-Tokatspor................................( 2 - 2 )
Saran Keskinspor-Çankırı Belediyespor..................( 2 - 0 )
Kırşehir PETLAS Spor-Çorumspor.........................( 1 - 3 )
Karadeniz Ereğlispor-Altındağ Belediyespor.............( 5 - 0 )
EGO Spor-Ankara Demirspor..............................( 0 - 1 )

5. GRUP

Kepez Belediyesi GENPA Spor-Alanyaspor.................( 5 - 2 )
Sidespor-Karamanspor...................................( 1 - 2 )
Eskişehir Şekerspor-Uşakspor...........................( 1 - 0 )
Petrolofisi-Seydişehir Eti Alüminyumspor...............( 2 - 1 )
Kütahyaspor-Çubukspor..................................( 3 - 0 )
EGSAŞ Aksarayspor-ESKİ Spor............................( 0 - 1 )

6. GRUP

Fethiyespor-Muğlaspor..................................( 2 - 0 )
Kuşadasıspor-Mustafakemalpaşaspor......................( 0 - 1 )
Balıkesirspor-Dalaman Kağıtspor........................( 1 - 1 )
Torbalı Belediyespor-Yeni Milasspor....................( 2 - 3 )
Soma Linyitspor-Bursa Merinosspor......................( 2 - 1 )
Aliağa PETKİM Spor-Akhisar Belediyespor................( 3 - 3 )
Vestel Manisaspor-Bergama Belediyespor.................( 4 - 0 )
Marmarisspor-Ayvalıkgücü Belediyespor..................( 3 - 2 )

7. GRUP

Beykoz 1908-Eyüpspor...................................( 2 - 0 )
Pendikspor-İnegölspor..................................( 2 - 3 )
Körfez Belediyespor-Ayazağaspor........................( 1 - 1 )
Yalovaspor-TOFAŞ.......................................( 2 - 0 )
Sapancaspor-İzmit Bekirpaşaspor........................( 2 - 2 )
İstanbul Maltepespor-Bilecikspor.......................( 4 - 1 )
Mudurnuspor-Üsküdar Anadolu............................( 4 - 2 )

8. GRUP

Alibeyköyspor-Fatih Karagümrük.........................( 0 - 0 )
Zeytinburnuspor-Tepecik Fıratpenspor...................( 2 - 0 )
Geliboluspor-Bayrampaşa Altıntepsispor.................( 1 - 1 )
İstanbul Beşyüzevlerspor-Lüleburgazspor................( 1 - 0 )
Gönenspor-Küçükköyspor.................................( 0 - 7 )
Kasımpaşa-Beylerbeyi...................................( 0 - 0 )


(aa)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle