GeriSpor İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar


İkinci ve Üçüncü Futbol Liglerine, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:


İKİNCİ LİG

YÜKSELME GRUBU

Hacılar Erciyesspor-Göztepe............................( 1 - 0 )

Hatayspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi...............( 2 - 3 )

Altay-Şekerspor........................................( 3 - 0 )

Elazığspor-Diyarbakırspor..............................( 1 - 1 )

KLASMAN 1. GRUP

Sarıyer-Sakaryaspor....................................( 1 - 2 )

Kartalspor-Bakırköyspor................................( 0 - 0 )

Mersin İdmanyurdu-Çanakkale Dardanelspor...............( 1 - 1 )

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Kardemir Karabükspor...( 0 - 1 )

2. GRUP

Bucaspor-Ispartaspor...................................( 2 - 1 )

Yeni Turgutluspor-Aydınspor............................( 0 - 0 )

Eskişehirspor-Karşıyaka................................( 1 - 2 )

3. GRUP

Üsküdar Özsahrayıceditspor-Kırklarelispor..............( 1 - 0 )

Güngören Belediyespor-Gaziosmanpaşaspor................( 1 - 4 )

Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Konya Mobellaspor.....( 5 - 1 )

4. GRUP

Düzcespor-Gümüşhane Doğanspor..........................( 0 - 3 )

Boluspor-Akçaabat Sebatspor............................( 0 - 1 )

Türk Telekomspor-Amasyaspor............................( 0 - 0 )

Darıca Gençlerbirliği-Artvin Hopaspor..................( 1 - 0 )

5. GRUP

Ağrıspor-Cizrespor.....................................( 0 - 4 )

Vanspor-Şanlıurfaspor..................................( 1 - 0 )

ÜÇÜNCÜ LİG

1. GRUP

Genç Telekomspor-Diyarbakır Telekomspor................( 3 - 0 )

Muşspor-Yüksekova Cilospor.............................( 2 - 0 )

Nusaybin Demirspor-Batman Demirspor....................( 3 - 1 )

Batman Belediyespor-Batman Karşıyakaspor...............( 0 - 0 )

Hakkarispor-Mardinspor.................................( 2 - 1 )

Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Kurtalanspor.( 4 - 1 )

Silopi Cudispor-Bitlis Özgüzelderespor.................( 4 - 1 )

2. GRUP

Erzincanspor-Pazarspor.................................( 1 - 1 )

Bayburtspor-Arsinspor..................................( 2 - 3 )

Ünyespor-Orduspor......................................( 1 - 0 )

Termespor-Doğubayazıt Karabulak Gençlik................( 5 - 1 )

Giresunspor-Demirçelik Divriğispor.....................( 3 - 1 )

Ofspor-Iğdır Belediyespor..............................( 0 - 1 )

3. GRUP

Kilis Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor...........( 1 - 0 )

Adıyamanspor-Malatya Belediyespor......................( 2 - 0 )

Kozan Belediyespor-Osmaniyespor........................( 2 - 2 )

Silifkespor-Tarsus İdmanyurdu..........................( 1 - 0 )

Şanlıurfa Belediyespor-Nevşehirspor....................( 5 - 0 )

Niğdespor-Kahramanmaraşspor............................( 0 - 3 )

4. GRUP

Çankırı Belediyespor-Merzifonspor......................( 3 - 1 )

Akçakocaspor-Saran Keskinspor..........................( 2 - 1 )

Tokatspor-Etimesgut Belediyespor.......................( 4 - 0 )

Zonguldakspor-Kilimli Belediyespor.....................( 6 - 2 )

EGO Spor-Turhalspor....................................( 1 - 0 )

Altındağ Belediyespor-Ankara Demirspor.................( 0 - 2 )

Çorumspor-Karadeniz Ereğlispor.........................( 3 - 1 )

5. GRUP

Seydişehir Eti Alüminyumspor-Afyonspor.................( 4 - 4 )

Uşakspor-Petrolofisi...................................( 1 - 1 )

Kemerspor-Eskişehir Şekerspor..........................( 1 - 0 )

Karamanspor-ASKİ Spor..................................( 1 - 1 )

Alanyaspor-Sidespor....................................( 1 - 0 )

Çubukspor-EGSAŞ Aksarayspor............................( 1 - 2 )

6. GRUP

Bursa Merinosspor-Aliağa Belediyespor..................( 3 - 0 )

Yeni Milasspor-Soma Linyitspor.........................( 1 - 1 )

Dalaman Kağıtspor-Torbalı Belediyespor.................( 3 - 0 )

Mustafakemalpaşaspor-Balıkesirspor.....................( 1 - 1 )

Muğlaspor-Kuşadasıspor.................................( 5 - 0 )

Ayvalıkgücü Belediyespor-Fethiyespor...................( 0 - 0 )

Bergama Belediyespor-Marmarisspor......................( 0 - 1 )

Akhisar Belediyespor-Vestel Manisaspor.................( 0 - 0 )

7. GRUP

Ayazağaspor-Mudurnuspor................................( 4 - 2 )

İnegölspor-Körfez Belediyespor.........................( 2 - 0 )

Eyüpspor-Pendikspor....................................( 2 - 0 )

İstanbul Maltepespor-Nişantaşıspor.....................( 3 - 3 )

İzmit Bekirpaşaspor-Bilecikspor........................( 1 - 1 )

TOFAŞ-Sapancaspor......................................( 0 - 0 )

Yalovaspor-Üsküdar Anadolu.............................( 2 - 1 )

8. GRUP

Lüleburgazspor-Bandırmaspor............................( 2 - 1 )

Bayrampaşa Altıntepsispor-İstanbul Beşyüzevlerspor.....( 7 - 1 )

Tepecik Fıratpenspor-Geliboluspor......................( 1 - 0 )

Tekirdağspor-Zeytinburnuspor...........................( 0 - 2 )

Fatih Karagümrük-Yıldırımbosnaspor.....................( 1 - 0 )

Küçükköyspor-Edirnespor................................( 2 - 1 )


(aa)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle