GeriSpor İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar


İkinci ve Üçüncü Futbol Liglerine, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

İKİNCİ LİG YÜKSELME GRUBU

Göztepe-Hatayspor......................................( 3 - 2 )

Şekerspor-Hacılar Erciyesspor..........................( 2 - 0 )

Sivasspor-Altay........................................( 1 - 0 )

Diyarbakırspor-Kombassan Konyaspor.....................( 5 - 1 )

KLASMAN 1. GRUP

Kardemir Karabükspor-Sarıyer...........................( 2 - 1 )

Sakaryaspor-Mersin İdmanyurdu..........................( 1 - 0 )

Çanakkale Dardanelspor-Kartalspor......................( 2 - 2 )

Bakırköyspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi...........( 1 - 1 )

2. GRUP

Yeni Salihlispor-Karşıyaka.............................( 0 - 2 )

Eskişehirspor-Aydınspor................................( 0 - 5 )

Yeni Turgutluspor-Ispartaspor..........................( 3 - 0 )

Bucaspor-Yeni Nazillispor..............................( 0 - 2 )

3. GRUP

Konya Mobellaspor-Üsküdar Özsahrayıceditspor...........( 1 - 0 )

Kırklarelispor-Kayserispor.............................( 1 - 3 )

Çorluspor-Güngören Belediyespor........................( 1 - 0 )

Gaziosmanpaşaspor-Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor.....( 1 - 1 )

4. GRUP

Artvin Hopaspor-Düzcespor..............................( 1 - 0 )

Gümüşhane Doğanspor-Türk Telekomspor...................( 2 - 1 )

Amasyaspor-Boluspor....................................( 1 - 5 )

Akçaabat Sebatspor-Darıca Gençlerbirliği...............( 2 - 0 )

5. GRUP

Şanlıurfaspor-MKE Kırıkkalespor........................( 1 - 1 )

Malatyaspor-Ağrıspor...................................( 3 - 0 )

Cizrespor-Vanspor......................................( 7 - 1 )

ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP

Yüksekova Cilospor-Nusaybin Demirspor..................( 1 - 0 )

Kurtalanspor-Bitlis Özgüzelderespor....................( 2 - 1 )

Mardinspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor.( 2 - 1 )

Bismil Birlikspor-Batman Belediyespor..................( 0 - 3 )

Genç Telekomspor-Silopi Cudispor.......................( 1 - 2 )

2. GRUP

Çarşamba Belediyespor-Ünyespor.........................( 3 - 2 )

Bulancakspor-Trabzon Telekomspor.......................( 1 - 0 )

Pazarspor-Bayburtspor..................................( 5 - 2 )

Iğdır Belediyespor-Rize Çayspor........................( 2 - 1 )

D.Ç.Divriğispor-Ofspor.................................( 1 - 1 )

Doğubayazıt Karabulak Gençlik-Giresunspor..............( 1 - 1 )

Orduspor-Termespor.....................................( 2 - 1 )

3. GRUP

Adana Demirspor-Silifkespor............................( 2 - 4 )

Osmaniyespor-GASKİ Spor................................( 1 - 2 )

İskenderun Demirçelikspor-Adıyamanspor.................( 2 - 5 )

Kahramanmaraşspor-İskenderunspor.......................( 3 - 1 )

Nevşehirspor-Niğdespor.................................( 1 - 1 )

Ceyhanspor-Şanlıurfa Belediyespor......................( 0 - 0 )

Tarsus İdmanyurdu-İçel Mezitlispor.....................( 0 - 1 )

4. GRUP

Kastamonuspor-Zonguldakspor............................( 1 - 1 )

Saran Keskinspor-Tokatspor.............................( 2 - 3 )

Merzifonspor-Akçakocaspor..............................( 1 - 2 )

Karadeniz Ereğlispor-Kırşehir PETLAS Spor..............( 4 - 1 )

5. GRUP

ASKİ Spor-Alanyaspor...................................( 0 - 1 )

Petrolofisi-Kemerspor..................................( 1 - 0 )

Afyonspor-Uşakspor.....................................( 1 - 0 )

EGSAŞ Aksarayspor-Kütahyaspor..........................( 1 - 3 )

Keçiörengücü-Sidespor..................................( 2 - 0 )

6. GRUP

Balıkesirspor-Muğlaspor................................( 2 - 2 )

Torbalı Belediyespor-Mustafakemalpaşaspor..............( 0 - 1 )

Soma Linyitspor-Dalaman Kağıtspor......................( 0 - 1 )

Aliağa Belediyespor-Yeni Milasspor.....................( 5 - 1 )

Vestel Manisaspor-Aliağa PETKİM Spor...................( 0 - 1 )

Marmarisspor-Akhisar Belediyespor......................( 1 - 1 )

Fethiyespor-Bergama Belediyespor.......................( 0 - 0 )

Kuşadasıspor-Ayvalıkgücü Belediyespor..................( 0 - 1 )

7. GRUP

Pendikspor-Gebzespor...................................( 0 - 0 )

Mudurnuspor-İnegölspor.................................( 0 - 1 )

Yalovaspor-Sapancaspor.................................( 2 - 0 )

Bilecikspor-TOFAŞ......................................( 2 - 1 )

Nişantaşıspor-İzmit Bekirpaşaspor......................( 3 - 2 )

İstanbul Maltepespor-Beykoz 1908.......................( 2 - 0 )

Ayazağaspor-Üsküdar Anadolu............................( 2 - 1 )

8. GRUP

Zeytinburnuspor-Fatih Karagümrük.......................( 2 - 1 )

Geliboluspor-Tekirdağspor..............................( 0 - 0 )

Bandırmaspor-Bayrampaşa Altıntepsispor.................( 3 - 1 )

Edirnespor-Gönenspor...................................( 3 - 0 )

Kasımpaşa-Küçükköyspor.................................( 1 - 4 )

Yıldırımbosnaspor-Beylerbeyi...........................( 1 - 2 )

Yorumları Göster
Yorumları Gizle