GeriSpor İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar


İkinci ve Üçüncü Futbol Liglerine, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

İKİNCİ LİG

YÜKSELME GRUBU

Göztepe-Elazığspor.....................................( 7 - 1 )

Kombassan Konyaspor-Altay..............................( 1 - 0 )

Sivasspor-Hacılar Erciyesspor..........................( 1 - 6 )

Şekerspor-Hatayspor....................................( 1 - 0 )

KLASMAN

1. GRUP

Bakırköyspor-Çanakkale Dardanelspor....................( 2 - 2 )

Kartalspor-Sakaryaspor.................................( 1 - 1 )

Mersin İdmanyurdu-Kardemir Karabükspor.................( 3 - 1 )

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Sarıyer................( 1 - 2 )

2. GRUP

Yeni Nazillispor-Yeni Turgutluspor.....................( 0 - 1 )

Ispartaspor-Eskişehirspor..............................( 2 - 0 )

Aydınspor-Yeni Salihlispor.............................( 2 - 0 )

3. GRUP

Gaziosmanpaşaspor-Çorluspor............................( 0 - 2 )

Güngören Belediyespor-Kırklarelispor...................( 0 - 2 )

Kayserispor-Konya Mobellaspor..........................( 2 - 1 )

Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Üsküdar Özsahrayıcedit( 0 - 0 )

4. GRUP

Akçaabat Sebatspor-Amasyaspor..........................( 2 - 0 )

Boluspor-Gümüşhane Doğanspor...........................( 1 - 0 )

Türk Telekomspor-Artvin Hopaspor.......................( 1 - 1 )

Darıca Gençlerbirliği-Düzcespor........................( 3 - 0 )

5. GRUP

Cizrespor-Malatyaspor..................................( 1 - 3 )

Vanspor-MKE Kırıkkalespor..............................( 0 - 3 )

ÜÇÜNCÜ LİG

1. GRUP

Muşspor-Genç Telekomspor...............................( 0 - 2 )

Nusaybin Demirspor-Diyarbakır Telekomspor..............( 1 - 1 )

Elazığ Belediyespor-Yüksekova Cilospor.................( 3 - 0 )

Batman Belediyespor-Batman Demirspor...................( 1 - 0 )

Hakkarispor-Bismil Birlikspor..........................( 1 - 0 )

Diyarbakır B.Şehir Bld.DİSKİ Spor-Batman Karşıyakaspor.( 1 - 0 )

Bitlis Özgüzelderespor-Mardinspor......................( 0 - 2 )

2. GRUP

Bayburtspor-Erzincanspor...............................( 2 - 2 )

Trabzon Telekomspor-Arsinspor..........................( 5 - 0 )

Ünyespor-Bulancakspor..................................( 0 - 2 )

Termespor-Çarşamba Belediyespor........................( 1 - 2 )

Giresunspor-Orduspor...................................( 2 - 5 )

Ofspor-Doğubayazıt Karabulak Gençlik...................( 5 - 0 )

Rize Çayspor-D.Ç.Divriğispor...........................( 5 - 1 )

3. GRUP

Adıyamanspor-Kilis Belediyespor........................( 1 - 0 )

Kozan Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor...........( 0 - 1 )

Silifkespor-Osmaniyespor...............................( 1 - 1 )

Şanlıurfa Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu...............( 0 - 0 )

Niğdespor-Ceyhanspor...................................( 1 - 2 )

İskenderunspor-Nevşehirspor............................( 2 - 0 )

4. GRUP

Akçakocaspor-Çankırı Belediyespor......................( 0 - 0 )

Tokatspor-Merzifonspor.................................( 3 - 1 )

Zonguldakspor-Etimesgut Belediyespor...................( 2 - 1 )

EGO Spor-Kastamonuspor.................................( 2 - 2 )

Çorumspor-Turhalspor...................................( 5 - 1 )

Kırşehir PETLAS Spor-Ankara Demirspor..................( 1 - 2 )

5. GRUP

Uşakspor-Seydişehir Eti Alüminyumspor..................( 1 - 0 )

Kemerspor-Afyonspor....................................( 2 - 2 )

Karamanspor-Petrolofisi................................( 0 - 1 )

ESKİ Spor-Sidespor.....................................( 2 - 1 )

Çubukspor-Kepez Belediyesi GENPA Spor..................( 2 - 3 )

Kütahyaspor-Konya Kartalıspor..........................( 2 - 1 )

6. GRUP

Yeni Milasspor-Bursa Merinosspor.......................( 1 - 3 )

Dalaman Kağıtspor-Aliağa Belediyespor..................( 2 - 0 )

Mustafakemalpaşaspor-Soma Linyitspor...................( 3 - 1 )

Muğlaspor-Torbalı Belediyespor.........................( 2 - 2 )

Ayvalıkgücü Belediyespor-Balıkesirspor.................( 1 - 1 )

Akhisar Belediyespor-Fethiyespor.......................( 4 - 1 )

Aliağa PETKİM Spor-Marmarisspor........................( 2 - 1 )

Bergama Belediyespor-Kuşaadasıspor.....................( 0 - 0 )

7. GRUP

İnegölspor-Ayazağaspor.................................( 2 - 0 )

Eyüpspor-Mudurnuspor...................................( 1 - 1 )

İstanbul Maltepespor-Pendikspor........................( 1 - 0 )

Yalovaspor-Bilecikspor.................................( 2 - 3 )

Üsküdar Anadolu-Sapancaspor............................( 0 - 2 )


8. GRUP

Bayrampaşa Altıntepsispor-Lüleburgazspor...............( 1 - 0 )

Tepecik Fıratpenspor-Bandırmaspor......................( 1 - 0 )

Tekirdağspor-İstanbul Beşyüzevlerspor..................( 2 - 1 )

Fatih Karagümrük-Geliboluspor..........................( 3 - 0 )

Beylerbeyi-Zeytinburnuspor.............................( 6 - 0 )

Gönenspor-Kasımpaşa....................................( 2 - 4 )
(aa)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle