Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İkinci klip de çekildi

Amerika'da yaşayan Bursalı yönetmen Özkan Öz, Texas eyaletinde çektiği klip ile Amerika'dan Bursa'ya mesaj göndermiş, yaklaşık 1 ay sürede yapılan klip Bursaspor'un resmi internet sitesi ve paylaşım sitelerinde yayınlanmıştı.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

8 farklı ülkeden kişilerin yer aldığı klip, Texas eyaletinde bir grup Bursaspor taraftarının Timsah Yürüyüşü yapmasıyla başlıyor, taraftarlar İngilizce olarak mesajlarını ilettikten sonra klibin sonunda "Şimdi sadece birlik olmaya ihtiyacımız var" sloganı yer alıyordu.

Öz, gündem yaratan ilk klibinin ardından yeni klibini yayınladı. Klip, Legend of Hell`s Gate, Widow`s Might ve Palo Pinto Gold gibi bir çok Hollywood yapımlarına ev sahipliği yapmış "Enchanted Springs" studyolarında çekildi. Klipte 3 İstanbul takımını temsil eden '3 büyük oğlan' kovboy ve Bursaspor'u temsil eden 'Tek esas oğlan' kovboy yer alıyor. Bursaspor'u temsil eden kovboy, 3 büyük kovboyu vuruyor. Filmin sonunda ise, 'Biz gollerimizle devirdik, şimdi sırada şampiyonluk var' sözlerine yer veriliyor. Ardından da 3 İstanbul takımını temsil eden kovboylar timsah yürüyüşü yapıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz