Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İkinci el aşkıyla evleniyor

Mert Tokatlıoğlu’ndan olaylı şekilde boşanan Pınar Aylin, Haziran ayında ilk kez görüntülendiği sevgilisi Süleyman Bey ile evlilik kararı aldıklarını açıkladı.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

PINAR AYLİN VE SEVGİLİSİ

Özlem Yıldız ve Alişan'ın sunuculuğunu yaptıkları "Her Şey Dahil" programına katılan Pınar Aylin, programda evlilik teklifi aldığını açıkladı. Aylin, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi işadamı Süleyman Bey ile önce nişanlanacağını sonra da evleneceğini söyledi.

Pınar Aylin, açıklamasını şu şekilde yaptı;

İkinci el aşkıyla evleniyor
"Bu konuyu aramızda çok uzun zamandır konuşuyorduk. Kızım Maya'nın da haberi var. Süleyman'ın kızı da biliyor. Hep bir arada olduğumuz zaman konuştuğumuz bir konu. Son zamanlarda ben de bu konuda eskisi gibi tavır göstermiyorum. Ilımlı olabilir diye konuşuyorduk. Şimdi artık bu sefer çok net birşeyler konuşuldu. Bir gün başbaşaydık. Teklif, tatildeyken geldi. Aklımızda iki tarih var. Birincisi nişan tarihi, ikincisi ise düğün. Nişanlılık dönemi yaşayacağız. Nişan, benim doğum günüm olan 12 Mayıs'da gerçekleşecek. Yani gidişat o gidişat. "

Bu açıklamalardan sonra Pınar Aylin'e düğünün ne zaman yapılacağı da soruldu. Çok zor anlar yaşayan şarkıcı, sevgilisi Süleyman Bey'in doğum gününde de evleneceklerini açıkladı.

 

 

 


 


 


Bunları da Beğenebilirsiniz