Gündem Haberleri

  İkinci Bedri çıktı

  Hürriyet Haber
  09.10.2007 - 12:28 | Son Güncelleme:

  Müjde Ar'ın' Bedri gazozumu açtı 'sözleri üzerine iki Bedri olduğu iddia edildi.

  Müjde Ar'ın fotoğrafları için tıklayın...


   'Haydi Gel Benimle Ol' adlı programda Müjde Ar'ın; 'Benim Bedri diye bir arkadaşım vardı. Bir gün gazozumu ona açtırdım ama içine boşaltmadı' sözlerinin yankısı devam ediyor.

  Bekaret tartışmalarının ardından bu kez de ortaya iki Bedri çıktı. İlki canlı yayını izlerken programa bağlanmak isteyen Bedri Kaya. Format gereği canlı yayına bağlanmayan Kaya, program sonrası Ar'la konuşmuş.

  1. Bedri: 25 yıl önce İstanbul'dan ayrılarak İzmit'e yerleştiğini söyleyen Bedri Kaya, Müjde Ar ile yaşadığı gazoz açma olayını şöyle anlattı: 'Okul çıkışıydı yanlış hatırlamıyorsam. Müjde yanıma gelip gazozunun kapağını açamadığını söyleyerek benden yardım istedi. Ben de açıp verdim, hepsi bu kadar. Zaten o zamanlar 12-13 yaşlarındaydık. Ben sadece Müjde'nin Çamlıca gazozunu açtım.' Kaya; Ar'ın bekaretinin kendisi tarafından bozulduğunun düşünülmesine oldukça şaşırdığını ve olayı komik bulduğunu da söyledi.

  2. Bedri: Spor yazarı Cengiz Tokgöz ise Müjde Ar'ın söz ettiği Bedri'nin, Bedri Altınmakas olduğunu açıkladı. Müjde Ar kardeşi Mehtap Ar ve Bedri Altınmakas ile çocukluk arkadaşları olduğunu belirten Tokgöz; Müjde Ar'ın Bedri Altınmakas'a aşık olduğunu ve uzun süre sevgili olarak kaldıklarını anlattı. Tokgöz; 'Altınmakas dört yıl önce sirozdan öldü' dedi.

  Müjde Ar ise şu sözlerle konuya son noktayı koydu: 'Bu bir şov programıdır. Bir formatı vardır. Hem de belki Bedri diye biri yoktur...'

   

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı