"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İkinci bahar yaşıyor ömrüm

Boşandıktan iki yıl sonra yeniden bir araya gelen İrem Güreli ile Kaya Demirer, ikinci baharı yaşıyor.

Nişantaşı Sofa Otel’deki Frankie’nin sahibi olan TURYID Başkanı Kaya Demirer ile İrem Güreli, 14 Şubat 2009’da nişanlanmış, aynı yıl da nikâh masasına oturmuşlardı. Evlendikten iki yıl sonra boşanan ve bu yıl yeniden flört etmeye başlayan Demirer ile Güreli’yi önceki akşam Frankie’deki “Black Nights” adlı eğlencede, Özdemir Erdoğan’ı dinlerken gördüm. Özdemir Erdoğan’ın şarkısında olduğu gibi “ikinci baharı” yaşayan çift, ev sahipliği yaptıkları partide gece boyunca dans edip eğlendi. “Özdemir Erdoğan’la Black Nights” adlı geceler, salı geceleri Frankie’de devam edecek.

Boğaz’a nazır

Yeniköy’deki Yelken Restoran, farklı mekân arayışında olanlar için cazip bir alternatif durumunda... 1989’da Yeşilköy’de kurulan, 2002’den beri Yeniköy’de hizmet veren mekân, mönüsünü sürekli güncellemesiyle ünlü. Balık pastırması, balık mantısı, mavi yengeç dolması ve pazı sarma ise vazgeçilmez lezzetleri arasında...

Sevgiliye aşk şarkıları

Küçükçiftlik Park’taki “Gazino Geceleri”nde önceki akşam Seren Serengil ve Fedon sahneye çıktı. Seyirciler arasında iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri de vardı. Eşi Monik Benardete öldükten sonra yeni aşklara yelken açan Ceri Benardate de gecede yeni sevgilisi Sevgi Hanım’la şarkılara eşlik etti.

‘Gibi ünlüler’ ne demek anlatayım Ayşe

Geçtiğimiz günlerde işadamı Berk Suyabatmaz’ın kardeşi Cenk Suyabatmaz’ın şarkıcılık yaptığını ve çarşamba günleri Hitt Pera’da sahneye çıktığını yazmıştım.
“Neslişah Alkoçlar, Merve Hasman, Ayşe Özyılmazel gibi ünlü isimlerle yaşadığı aşklarla adından söz ettiren” diye bahsettiğim Berk Suyabatmaz’ın haberin öznesi dahi olmayan sevgilisi Ayşe Özyılmazel, önce Twitter’da, ardından köşesinde hakkımda atıp tutmuş. “‘Gibi ünlüler’ ne oluyor? Sen benim bir yıldır yaşadığım ilişkiyi ve beni nasıl küçümsüyorsun? Niçin?” demiş.
İddiasının aksine, haberde hiçbir art niyetim yoktu. Magazin haberlerinde kişilerin unvanları, aşkları her zaman yazılır. “Gibi ünlüler” de “Daha yazacak isim var ama buraya sığdıramıyorum”un kısaltmasıdır.
Neco’nun kızı, Ali Taran’ın eski karısı, Berk Suyabatmaz’ın yeni sevgilisi ve şarkıcı Ayşe’ye cevap vereyim dedim.
Tabii bunları, çalıştığı gazetedeki haberleri okuyarak da öğrenebilir...

Eğitim şart

İsviçre Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz’ün ikametgahı olan Swiss Residence, önceki gün İsviçre’deki üniversite eğitimi fırsatlarının tanıtıldığı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Swiss Education Group ve AC Turizm Danışmanlık ile USLA’nın katkılarıyla düzenlenen tanıtıma Etel-Rober Baler ve Nil-Burak Uyguner da katıldı.

X