« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İki yıldız kapıda

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Menacerler, Belçika'nın ünlü orta saha oyuncusu Schifo ile Bulgar golcü Stoichkov'un Trabzonspor'a gelmeye hazır olduğunu bordo mavili kulübe bildirdi. Başkan Yılmaz, iki futbolcu konusunda henüz karar vermedi.

Ligde şampiyonluk kovalayan, bir yandan da oyuncu arayışını sürdüren Trabzonspor'a Belçika'nın ünlü orta saha oyuncusu Schifo ile Bulgaristan'ın yıldızı Stoickhov'un bordo mavili takımda oynamayı kabul edebileceği bildirildi. Menajerler, iki futbolcuyu Trabzon'a getirebileceklerini söyledi.

Schifo ile görüştüğünü belirten bir menajer, ‘‘32 yaşına girdi, futbol yaşantısını kasaba havası taşıyan, küçük bir ilde devam ettirmek istediğini söyledi. Trabzonspor'dan söz ettim. Çok iyi tanıdığını anlattı. Paranın önemli olmadığını, gelmek istediğini söyledi. Olumlu cevap gelirse Schifo'yu Trabzon'a getiririm’’ dedi.

Geçen yıl transfer listesine girmesine rağmen sakatlandığı için vazgeçilen Stoichkov için menajerler yeniden devrede. Başkan M.Ali Yılmaz'ı arayan Stoickhov'un menajeri, ‘‘Yaşı henüz 31 ve uzun yıllar futbol oynar. İstediğiniz takdirde Trabzonspor formasını giydiririz’’ teklifinde bulundu. Yılmaz'ın iki futbolcu ile ilgili kararı henüz vermediği ifade edildi.







Bunları da Beğenebilirsiniz