« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İki takımda istikrarsızdı

Beko Basketbol Ligi play-off final serisi 3. maçında Fenerbahçe Ülker'e 72-70 yenilerek, seride 2-1 geriye düşen Efes Pilsen'de, genel menajer Engin Özerhun, takımdaki istikrarsızlığın devam ettiğini söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME
Karşılaşmaya kötü başladıklarını ifade eden Özerhun, “Ancak bu kadar kötü başladığınız bir maçta, sonradan oyunu dengeliyorsanız çok büyük efor sarf ediyorsunuz demektir. Dün de böyle oldu. Galip gelebileceğimiz bir maçtı. Son anlardaki top kayıpları olmasaydı, kazanabilirdik. Fakat periyottan, periyoda ortaya çıkan bu istikrarsızlık hoş değil. Bazı oyuncular çok fazla oynadığı için belki yorgun olabilir ama takım halindeki bu istikrarsızlık, kolay çevrilmesi mümkün olmayan sonuçlara neden olabilir” diye konuştu.

Özerhun, seride yarın yapacakları karşılaşmanın kendileri için büyük öneme sahip olduğunu dile getirerek, “Yarınki maç çok farklı bir tabloya sahip olacak. Bence bu seriye damgasını vuran iki takım adına da istikrasızlık oldu. O yüzden bu konuda bir şeyler söyleyebilmek mümkün değil. Yarın kazanmak ve seriyi eşitlemek istiyoruz” dedi.

Dizindeki sakatlık nedeniyle sezonu kapatan Bootsy Thornton'un eksikliğini hissettiklerini belirten Özerhun, belinde rahatsızlığı bulunan Kasun'un da gerçek performansını ortaya koyamadığını ifade etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler