Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İki liseli kanka ölüme de birlikte gittiler

  DHA
  08.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme: 07.07.2012 - 22:36

  Bursa’nın Orhaneli ilçesi Gümüşpınar köyünde oturan Enes Çayır (17) ile Tevfik Aydoğdu (16), önceki gün arkadaşları Emre Songur, İbrahim Songur ve Hayati Kaya ile Çınarcık Baraj Gölü’ne girdiler.

  Yüzme bilmeyen Çayır ve Aydoğdu, derinliği 8 metreye ulaşan gölde kayboldu. AKUT ve deniz polisinin gölde yaptığı aramalar sonucu 2 gencin cesedine ulaşıldı. Gümüşpınar Köyü Muhtarı Ercivan Korkut, Yalova’da liseye giden Enes Çayır’ın önceki gün babaannesi Güldoğan Çayır’ı görmek için köye geldiğini, Bursa’da liseye giden Tevfik Aydoğdu’nun ise okulların kapanması nedeniyle kahve işleten babasına yardım etmek için köyde bulunduğunu söyledi. Boğulan iki öğrencinin çok iyi arkadaş olduklarını da belirten Korkut, “Ölüme’de birlikte gittiler. Köyümüzde birlikte gömülecekler” dedi.

  İki liseli kanka ölüme de birlikte gittiler İki liseli kanka ölüme de birlikte gittiler

  3 kız kardeş boğuldu 3 kuzenleri kurtuldu

  İSTANBUL Eyüp Göktürk, Ağaçlı köyü mevkisinden yasak olmasına rağmen denize giren 3 kız kardeş boğuldu. Dün öğle saatlerinde serinlemek için denize giren 3 kız kardeş dalgalar arasında çırpınmaya başladı. Yaşları 12 ile 18 arasında değişen Bahar, Elif ve Narin Ulutekin kardeşleri, çevredekiler denizden çıkardı. Ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen 3 kız kardeş kurtarılamadı. Kız kardeşlerle birlikte aynı yerden denize giren akrabaları Özlem (13) ve Özgür Ulutekin de (11) boğulmak üzereyken son anda çevredekilerin yardımı ile kurtarıldı. Maden alanı olduğu ve kum çekildiği kaydedilen alanda, denize girmenin yasak olduğunu belirten uyarı levhaları dikkat çekti. DHA

  İki liseli kanka ölüme de birlikte gittiler

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı