Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İki kişi çaldı biri de parmak izlerini temizledi

  Mehmet YİRUN/ÇORLU (Tekirdağ), (DHA)
  07 Ocak 2011 - 18:21Son Güncelleme : 07 Ocak 2011 - 18:21

  Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde kar maskeli 3 kişi, çalışanların uyuduğu sırada girdiği akaryakıt istasyonunun marketini soydu.

  Hırsızlardan 2’si kasayı ve sigara raflarını boşaltırken, diğeri ise parmak izi çıkmasın diye elindeki bez ile arkadaşlarının dokunduğu yerleri sildi. Soygun anı marketin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

  Olay, dün sabaha karşı Çerkezköy yolu üzerinde bulunan bir benzin istasyonunda meydana geldi. Son model bir otomobil ile akaryakıt istasyonuna gelen kar maskeli 3 kişi, otomobilden iner inmez levye ile marketin kapısını açarak içeriye girdi. Market ve benzin istasyonu çalışanları yan taraftaki odada uyurken, rahat tavırları ile dikkat çeken hırsızlardan 2’si kasadaki paralar ile raflardaki sigarayı boşalttı. Diğer hırsız ise, parmak izi bırakmamak için elindeki bez ile arkadaşının dokunduğu yerleri sildi. 15 dakika boyunca içeride kalan hırsızlar daha sonra geldikleri otomobil ile akaryakıt istasyonundan ayrıldı. Bu yaşananlar istasyonun güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

  Sabah, uyandıklarında marketin soyulduğunu gören çalışanlar jandarmaya haber verdi. Ekipler, güvenlik kamerası kayıtlarından hırsızları bulmak için çalışmalara başladı. Aynı kişilerin hafta içinde Silivri, Kırklareli’nde de hırsızlık yaptıkları belirlendi.  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı