« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İki Fenerbahçeli taraftar bıçaklandı

Süper Lig'de şampiyonunu belirleyecek maçların başlama saatlerinde, İzmit'te Fenerbahçe forması giyen iki genç, Kocaelispor taraftarı olduğu ileri sürülen gençler tarafından bıçaklandı. Bıçaklanan gençlerden biri karnına bıçak saplı halde yaklaşık 10 dakika ambulans bekledi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Olay saat 18.30 sıralarında İzmit'in Acısu Parkı'ndaki bir kafeteryanın önünde meydana geldi. Daha çok üniversitelilerin oluşturduğu gençlerin uğrak yeri olarak bilinen kafeteryada Fenerbahçe forması giyerek maç saatini beklemekte olan 26 yaşındaki Koray Kayalı ile 25 yaşındaki Hakan Sinan adlı gençlerin yanına gelen ve Kocaelispor taraftarı olduğu ileri sürülen bir grup genç, "Neden bu formayı giyiyorsunuz. Kocaeli'de bu formayı giyemezsiniz?" diyerek tartıştı. Tartışmlanın büyümesi üzerine adları henüz belirlenemeyen gençler, Koray Kayalı ve Hakan Sinan'a bıçakla saldırdı.

Koray Kayalı birkaç kez aldığı bıraç darbesi ile yere yığılırken bıçak da karnına saplı olarak kaldı. Koray Kayalı yaklaşık 10 dakika karnına bıçak saplı halde ambulansın gelmesini bekledi. Baldırından bıçaklandığı belirlenen Hakan Sinan'ın ise arkadaşları tarafından hastaneye götürüldüğü öğrenildi. Koray Kayalı da daha sonra ambulansla hastaneye götürülürken polis ekipleri esgalleri belirlenen bıçaklı gençlerin yakalanması için araştırma başlattı. Acısu Parkı'nın bulunduğu bölgede de geniş önlemler alındı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler