GeriİK/Yeni Ekonomi Şirket grupları yeniden sahneye çıkıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şirket grupları yeniden sahneye çıkıyor

Şirket grupları yeniden sahneye çıkıyor
refid:19748899 ilişkili resim dosyası

Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin yarışması 8 Şubat’ta başlıyor. 7 hafta boyunca Garaj İstanbul’da devam edecek yarışmada pop ve rock tarzında müzik yapan kurum orkestraları yarışacak.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin yarışması 8 Şubat’ta başlıyor. Garaj İstanbul’da düzenlenecek olan etkinlikte Türkiye’nin büyük şirketlerini temsil edecek müzik grupları yarışacak. Çalışan motivasyonunu artırmak, biz kültürünü yaygınlaştırmak ve takım ruhunu ateşlemek amacıyla tasarlanan ve bu yıl ikincisi düzenlenen yarışmaya, grubu olan veya grup kuran tüm şirketler katılabiliyor.

Sadece pop ve rock tarzında müzik yapan grupların katılabileceği Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin yarışmasında, sanatçı, müzisyen, müzik yazarı gibi isimlerden oluşacak jürinin oyları ve izleyicilerin SMS oyları ile elemeler yapılacak.

Geçen yıl Turkcell, Avea, Citibank, Pirelli, Nestle, ING Bank, Kariyer.net, Jotun Boya, Gri Creative, Lundbeck İlaç, McCann Erickson, BDH, T-Bank, TUSAŞ şirketlerinin katıldığı ve Avea’nın Musikişinas Grubu ile birinciliği aldığı yarışmada, bu yıl da iddialı gruplar yer alacak. Geçtiğimiz yılın kazananının, birincilik ödülü olarak Paris Stade De France’da yapılan Black Eyed Peas konserine bilet, ulaşım ve konaklama kazandığı yarışmada, bu yıl da kazananı sürpriz bir ödül bekliyor. Ana sponsor Ballantine’s ve organizasyon sahibi HY Tanıtım&BG İletişim yetkilileri: "Şirketler artık çalışanlarının motivasyonunu arttıran etkinlikleri seçiyor. Biz de bu yarışma ile şirketler arası rekabeti eğlenceli bir boyuta taşıyoruz. İş dünyası profesyonelleri arasında takım ruhunu ateşlemek amacıyla düzenlediğimiz yarışmada, geçtiğimiz yıl birbirinden başarılı performanslar izledik. Bu yıl da 7 hafta boyunca, Garaj İstanbul yine iş dünyasının resmiyetini, eğlencenin yükselen sesine bırakacak. Şirket çalışanları iş arkadaşlarını sahnede şarkı söylerken ya da yöneticilerini gitar solosu yaparken görebilecek" dedi.

Yarışmaya katılmak isteyen şirket grupları, info@sahnesirketlerin.com adresinden başvuru yapabilecekler. Yarışma ile ilgili tüm bilgiler, videolar ve fotoğraflar www.facebook.com/BallantinesTurkiye adresinden duyuruluyor olacak.

Yarışma tarihleri: 8 Şubat 2011 Çarşamba / 15 Şubat 2011 Çarşamba / 16 Şubat 2011 Perşembe / 22 Şubat 2011 Çarşamba / 23 Şubat 2011 Perşembe / 29 Şubat 2011 Çarşamba / 9 Mart 2011 Cuma (Final Gecesi)


Yorumları Göster
Yorumları Gizle