GeriİK/Yeni Ekonomi İstanbul’da ‘Hayat Okulu’ açılıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul’da ‘Hayat Okulu’ açılıyor

İstanbul’da ‘Hayat Okulu’ açılıyor
refid:27150493-spot ilişkili resim dosyası

Londra’da şimdiye kadar 100 bin katılımcıya ulaşan ‘The School of Life (Hayat Okulu)’ İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampusu’nda açılıyor.

Yazar Alain de Botton’un liderliğinde “hayat için iyi fikirler” sunmak amacıyla kurulan kültürel bir girişim olan The School of Life; ekim ayında İstanbul’da başlıyor. Katılımcılara felsefe, edebiyat, psikanaliz ve görsel sanatlar alanlarında dersler verilecek.

Atölyeler ve sıra dışı etkinlikler düzenlenecek. Programa kayıtlar www.theschooloflife.com/istanbul adresinden yapılabilir. Dersler 14 Ekim’de başlayacak. Derslere katılacak akademik kadro ise şöyle: Mehmet Emin Adanalı, Pelin Batu, Sami Bugay, Ayşem Burhanoğlu, Zeynep Çatay, Itır Erhart, Zeynep Evgin Eryılmaz, Alper Hasanoğlu, M. Serdar Kuzuloğlu, Elvan Omay, Murat Paker, Bülent Somay, Ece Temelkuran, Pelin Turgut, Kerim Urallı, Yankı Yazgan, Serra Yılmaz. The School of Life Istanbul’un açılışı ise 13 Ekim akşamı Alain de Botton’un Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde yapacağı konuşma ile gerçekleştirilecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle