İK/Yeni Ekonomi Haberleri

  2017 kariyer falı

  Binnur ZAİMLER/ İK Danışmanı ve İş Astroloğu
  02.01.2017 - 13:16 | Son Güncelleme:

  2017'de kariyerinizde ne gibi değişikliklerle karşılaşacaksınız?

  Koç: İşyerinde birlikte çalışacağınız kişiler konusunda şanslısınız. Sadece mart ve nisan aylarında esnek olmanız, gereksiz gurur yapmamanız karışıklıkları kolay atlatmanızı sağlayacak. Kariyer hedefleriniz için şubat ayında gaza basın. Sene boyunca yaratıcılığınız giderek artıyor. 6 Haziran- 5 Temmuz arası para durumunuzda iyileşme bekleyin.

  Boğa: Dış dünyada biraz yavaşlayıp evinize odaklanacağınız bir yıl geliyor. 9 Nisan-4 Mayıs tarihlerinde kafanız karışıksa işler etkilenebilir, içinize sinmeyen işlere girişmeyin. 6 Haziran – 5 Temmuz tarihlerinde çekiciliğiniz çok yüksek, kimse size hayır diyemez. Bu dönem iş arayışı, ortaklıklar açısından olumlu. 5 – 31 Temmuz arası para durumunuzda iyileşme bekleyin.

  İkizler: İş ilişkilerinde hissettiğiniz baskı bu sene de devam edecek gibi. Şubat ve Ağustos ayları yazılı sözlü iletişim, iş gezileri, müşteri ziyaretleri için önemli. Kritik sözleşmeler imzalayabilirsiniz. 5-31 Temmuz tarihlerinde çekici, sempatik ve sosyal tavırlarınız sayesinde tüm kapıları açabilirsiniz. 5 Mayıs- Haziran arası atılım zamanınız. 31 Temmuz-26 Ağustos arası gelirinizde artış görünüyor.

  Yengeç: Sizin için para, bolluk, bereket zamanı. Bu yıl maaşınızda, gelirinizde özellikle şubat ve ağustos aylarında artış görülüyor. 1-10
  Ocak arası başkalarından aldığınız bilgileri kontrol edin, sizi istemeden yanıltabilirler. 4 Haziran-20 Temmuz tarihlerinde atılım yapma zamanı. 31 Temmuz-26 Ağustos tarihlerinde çekicisiniz. İş aramak, yeni müşterilere proje yapmak, teklif vermek için bu iki dönem çok uygun. 26 Ağustos- 20 Eylül arasında maddi anlamda rahatlıyorsunuz.

  Aslan: Özel ve iş hayatınızda tazelenme, filizlenme dönemi başlıyor. Şubat ve Ağustos aylarında daha yoğun olarak anlayacağınız gibi, hayatınızda ilerleme, büyüme dönemine giriyorsunuz. Terfiler, ödüller, istediğiniz projeler sizin olacak. 20 Temmuz-5 Eylül tarihlerinde tüm isteklerinizi yerine getirebilecek kadar güçlüsünüz. 26 Ağustos-20 Eylül tarihlerinde iş ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizde çekiciliğiniz zirvede. 20 Eylül – 14 Ekim arası para konusunda güvencede altındasınız.

  Başak: 20 Eylül-14 Ekim arası Venüs, ilişkilerinizde uyumlu ve karşıdakini düşünen bir tavır sergilemenizi sağlayacak. Analiz gerektiren konularda 5 Eylül-22 Ekim tarihlerinde atılım gezegeni Mars sayesinde hedeflerinize ulaşmak kolay olacak. Terfi, zam, iş başvurusu gibi konularda adım atın. Ekim ayına kadar para durumu konusunda şanslı görünüyorsunuz.

  Terazi: Gelişim, fırsat ve bolluğu sembolize eden gezegen Jüpiter bu yıl sizinle. Ödül, terfi, takdir ve iş tekliflerine hazır olun. Öğrenme ve gelişme zamanınız. 12 yıl sürecek güzel başlangıçlara hazır olun. Özellikle 14 Ekim – 7 Kasım arası unutulmayacak güzellikte günler içeriyor. Uyumlu ve nazik tavırlarınız, tüm işleri yoluna sokacak. Yaratıcılığınızı konuşturun. Yurtdışı işlerde başarı sizi bekliyor. Para durumunuz Kasım sonrası iyileşiyor.

  Akrep: Geçen yıl, parayla ilgili başlayan sıkıyönetim süreci, bu yıl da biraz devam edecek görünüyor. Gelecekle ilgili maddi güvence konusunda rahat olun, işler sonunda düzelecek. Harcamalarınızı belli bir disipline sokun. Şubat ve Ağustos aylarında kariyerinize olumlu yansıyacak tutulmalar gerçekleşecek. Yeni görevler, unvanlar sizi bekliyor. Kasım ve Aralık ayları hedeflerinizi kolayca gerçekleştireceğiniz büyük başarılara işaret ediyor.

  Yay: Geçen yıl başlayan ve hayatınızın her alanını etkileyen değişim rüzgarlarına bu yıl da açık olun. 2016’da büyük bir iş değişikliği yapmadıysanız bu yıl hazır olun. Kariyerinizde önemli bir döngünün sonuna geldiğinizi hissettiğiniz anda B planınızı hazırlayın. Sizi bekleyen yepyeni bembeyaz bir gelecek var. Öz disiplininiz kuvvetleniyor. Sıkıştığınızda iş çevrenizde yardım elini uzatacak kişiler sizi bekliyor.

  Oğlak: Şubat ve Ağustos aylarında ortak yatırımlar yoluyla başarılı olabilirsiniz. 31 Temmuz-26 Ağustos ise özel ve iş hayatında doğru ilişkileri kurduğunuz, yardımcı ve iyi insanlarla iş yaptığınız bir dönem. Kariyerinizin genel gidişatı ve itibar anlamında ödüller aldığınız bir yıl olacak. 20 Aralık sonrası iki buçuk sene kariyerinizde büyük gelişim bekleyin.

  Kova: Bu yıl şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek tutulmalar tüm hayatınızı yakından etkiliyor. Çok yakın çalışma arkadaşları ve yönetici konusunda yenilenmeler size iyi gelecek. Şubat ve Ağustos aylarında tanışacağınız kişilerin size faydalarının olduğunu göreceksiniz. 3 Ocak- 3 Şubat tarihlerinde maddi kazanımlarınızda artış olacaktır. 11-31 Ocak tarihleri arasında patronunuzdan zam isteyebilir, para konusunda daha talepkar olabilirsiniz.

  Balık: Bu yıl, genişleyecek, artacak ve sizi tazeleyecek alanlar özellikle Şubat ve Ağustos aylarında kendini gösterecek. Daha fazla proje, daha çok iş sizi bekliyor. 3 Ocak- 3 Şubat arası iletişimde, yaratıcılıkta muhteşem bir noktadasınız. Venüs, iş teklifleri almanızı, girdiğiniz ortamlarda daha çekici bulunmanızı sağlayacak. Ocak ayı boyunca hayallerinizi canlandırın, harekete geçin. Fiziksel, ruhsal ve kariyer projeleri anlamında yeni başlangıç zamanınız.

  Etiketler: astroloji , 2017
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı