« Hürriyet.com.tr
MENÜ

“İhtiyacımız olan tek şey 3 puan”

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Orduspor'un Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, “İhtiyacımız olan tek şey 3 puan” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türkmen, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçından güzel bir sonuç almak istediklerini söyledi.

Kendileri için Süper Lig maçlarının daha önemli olduğunu ifade eden Türkmen, “Ziraat Türkiye Kupası'ndan penaltılarla elendik. Söylenecek çok fazla bir şey yok. Kupa maçında yeni transferlerimizi ve oynamayan oyuncularımızı görme fırsatımız oldu. Bu futbolcularımız gelecek adına da ümit verdiler. Çok iyi oynadılar. Sonuçta dirençli, eski uyuşukluğu üzerinden atmış ve ne yaptığını bilen bir takım kimliğine sahibiz” diye konuştu.

Orduspor için en önemli karşılaşmalardan birinin İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının olduğunu dile getiren Türkmen, “Bu takım umut veriyor. O eski günlerin geride kaldığını düşünüyorum. Bizim ihtiyacımız olan tek şey 3
puan. Onu da inşallah rakibimiz karşısında alacağız. Çok iyi kadromuz var. Camia olarak takımımızın çok güzel işler yapacağına inanıyoruz” dedi.

Takım, taraftar ve şehir bütünleşmesinin bundan sonraki süreçte kendileri için çok önemli olduğunu belirten Türkmen, “Taraftarlarımız, bu maçta tribünü dolduracaktır. Önümüzde çok kritik maçlar var. Bir çoğunu kendi evimizde oynayacağız. Bu avantajı iyi değerlendirmemiz lazım. Çok iyi bir kadromuz var. Manevi destekle hep beraber bu işleri aşacağız” diye konuştu.

Türkmen, yerli ve yabancı futbolcularla transfer görüşmelerinin devam ettiğini de sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz