ÇANAKKALE HABERLERİ

İhtihara mühale eden GESTAŞ personeline altın

DHA
26.03.2016 - 12:53Son Güncelleme :
DHA

ÇANAKKALE'de deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ firmasının Genel Müdürü Volkan Uslu, intihar etmek isteyen bir kişiyi kurtaran personelini övdü. Üç personele, davranışları için gram altın verildiği belirtildi.

GESTAŞ Feribot İskelesi'nde bir ay önce yaşanan olayda; yolcu gibi bilet alarak iskeleye gelen bir kişinin hareketlerinden şüphelenen güvenlik görevlisi Zuhal Tekin ve Yücel Ekinci ile İskele'de görevli Mesul Memuru Nurullah Karaduman, bu kişinin intihar edeceğini anlaşınca kollarına girerek engelledi. Konuşulan kişi ikna edilerek, intihardan vazgeçirildi.

GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu, personellerinin örnek bir davranış sergilediğini belirterek tebrik etti. Anlık ödüllendirme kapsamında personelin haber birine gram altı verildiğini söyledi.

Mustafa SUİÇMEZ / ÇANAKKALE, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden İhtihara mühale eden GESTAŞ personeline altın hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 12 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İhtihara mühale eden GESTAŞ personeline altın haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı