« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İhraca katlanırız

“Spor ve Galatasaray camiasından özür dileriz. Müeyyideler ihracı gerektiriyorsa bu sonuca katlanmaktan başka yapacağımız bir şey yok”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’ın Mecidiyeköy’deki kulüp binasında başkan Adnan Polat’ın da yer aldığı toplantı sonrası ikinci başkan Mehmet Helvacı, cezalı basketbolcuları Cemal Nalga’nın başka bir formayla oynatılması nedeniyle spor ve Galatasaray camiasından özür dilerken, gelecek cezalarla ilgili değerlendirmede bulundu. Helvacı şu şekilde konuştu:
“Türk sporu için nahoş bir hadise. Hazırlık maçında cereyan eden bir olayın bize yansıması yeni oldu. Gerekli reaksiyonu gösterdik. Kamuoyunda bir tartışmaya meydan vermeden gerekli kararları aldık. Spor camiasından ve Galatasaray camiasından özür diliyoruz. Sporcu ile ilgili bir tasarrufumuz yok. Sporcu ile ilgili kararı federasyon verecek. Bu sürecin ne olacağını göreceğiz.”
Olayın ihraca kadar gidebileceği yönünde yorumlarla ilgili düşünceleri sorulan Helvacı, “Bu bir süreç ne olacağını bilemeyiz. Çok önemli bir hata yapılmış ve oyuncu başka formayla maça çıkmış. İhraca kadar varacağını düşünmüyorum. Ama müeyyideler ihracı gerektiriyorsa bu sonuca katlanmaktan başka yapacağımız bir şey yok” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler