İSTANBUL HABERLERİ

İhraç edilen memurlar Bakırköy'de '1 Mayıs' etkinliği düzenledi

DHA
26.04.2017 - 19:14Son Güncelleme :
DHA

İbrahim AKTÜRK-Süleyman KAYA/İSTANBUL,(DHA)-KANUN Hükmünde Kararname(KHK) ile ihraç edilen memurlar, Bakırköy Özgürlük Meydanı'nda 1 Mayıs etkinliği düzenledi.
Akşam saatlerinde Bakırköy Özgürlük Meydanı'nda toplanan KESK(Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu)'na üye yaklaşık 50 kişi, burada 1 Mayıs etkinliği düzenledi. 'Haksız, hukuksuz ihraçlara hayır', 'İşimiz, ekmeğimiz, özgürlüğümüz için haydi 1 Mayıs'a' yazılı pankartlar ile oturma eylemi yapan grup, 'Yaşasın 1 Mayıs, yaşasın örgütlü mücadelemiz' diye slogan attı. Grup, daha sonra 1 Mayıs Marşı söyledi. Gruptan bazılarının 1 Mayıs etkinliğine çocuklarıyla geldiği görüldü.

(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden İhraç edilen memurlar Bakırköy'de '1 Mayıs' etkinliği düzenledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 19 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İhraç edilen memurlar Bakırköy'de '1 Mayıs' etkinliği düzenledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı