MUĞLA HABERLERİ

İHH Muğla Şubesi Açıldı

IHA
05.10.2015 - 22:02Son Güncelleme :

İHH MUĞLA ŞUBE AÇILIŞINA KATILAN PROTOKOL

IHA

1995 yılında kurumsallaşarak, kısa sürede 5 kıta ve 120 ülke ve bölgede yaptığı insani yardımlar ile adından söz ettiren İnsani Yardım Vakfı (İHH)’nin Muğla şubesi açıldı. Açılışa Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu, Dernekler Müdürü Cengiz Demirci, Basın Yayın Enformasyon Bölge Müdürü Cavit Okur, SGK Muğla İl Müdürü Necmettin Öz, Kamu-Sen İl Başkanı Önder Uçak, Toç Bir-Sen Başkanı Cüneyd Topaloğlu, Essar Vakfı Başkanı Bayram Bulut ve vatandaşlar katıldı.
İHH Muğla Şube Başkanı Sabahattin Akkır, İHH tarafından ülkemizde ve dünyanın çeşitli yerlerinde gün geçtikçe yaygın hale gelen ‘Yetim Gülerse, Dünya Güler’ etkinliğinden ilham alınarak Muğla genelindeki tüm ilçelerde faaliyetler gerçekleştirmeyi hedeflediklerini açıkladı. Akkır, “Muğlamızda ihtiyaç sahibi yetim, öksüz, anne-babası ayrı olan çocuklarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için sponsor aileler belirlenecek. Her bir çocuğumuza aylık olarak eğitim, gıda, giysi ve diğer ihtiyaçların toplamı 100 TL yetim bedeli olarak sponsor ailelerimizden alınarak bu çocuklarımıza ulaştırılacak. İlimizde ‘Yetim Buluşturma Günleri’ tertip edilerek halkımızın belirlenen hedef kitle üzerinde yoğunlaşması sağlanacak. Çocuklar ile gönüllü aileler arasında gönül bağı oluşturmayı planlıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden İHH Muğla Şubesi Açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ekim 2015 tarihinde saat 22 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İHH Muğla Şubesi Açıldı haberi güncellenecektir.

MUĞLA NAMAZ VAKİTLERİ

10 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:03
 • Öğle
  13:10
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:28
Sayfa Başı