IĞDIR HABERLERİ

Iğdır'da mezuniyet gecesi için kermes

DHA
26.03.2016 - 12:06Son Güncelleme :
DHA

 Suat DENİZ/ IĞDIR, (DHA) - Iğdır Haydar Aliyey Fen lisesi son sınıf öğrencileri, düzenleyecekleri mezuniyet gecesinin masraflarını karşılamak için kermes yaptılar.

Haydar Aliyev Fen Lisesinden bu eğitim- öğretim yılı sonunda mezun olacak öğrenciler, şimdiden düzenleyecekleri mezuniyet gecesinin hazırlıklarına başladılar. Düzenyecekleri gecenin masrafını çıkarmak amacı ile Kimya Öğretmenleri Çiğdem Uluman yönetiminde yola çıkan lise öğrencileri, kermes düzenledi. Kermeste pasta ve börek satarak gelir elde eden öğrenciler, kendilerine yol gösteren Kimya öğretmeni Çiğdem Ulaman'a ve Lise Müdürü Hikmet Ulaş'a teşekkür ettiler.Öğrencilerin kermesinin büyük ilgi gördüğünü belirten Lise Müdürü Hikmet Ulaş, "Kermesi düzenleyen destek verenleri kutluyorum. Bu örnek bir davranıştır. Sosyal sorumluluk çerçevesinde çok güzel bir etkinlik. Öğrencilerimizin sorumluluk bilincini üniversite hayatında da sürdürmeleri istiyorum. Öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor, başarılar diliyorum" diye konuştu.FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Iğdır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Iğdır ilinden Iğdır'da mezuniyet gecesi için kermes hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 12 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Iğdır'da mezuniyet gecesi için kermes haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı