IĞDIR HABERLERİ

Iğdır’da AK Parti’nin Mitingi

IHA
31.10.2015 - 15:32Son Güncelleme :

AK PARTİ SON MİTİNGİNİ YAPTI

IHA

AK Parti Iğdır İl Teşkilatı, seçime saatler kala yaptığı kitlesel mitingle milletvekili adaylarını halkla buluşturdu.
Zübeyde Hanım Bulvarında gerçekleştiren mitingde vatandaşlara hitap eden AK Parti Iğdır Milletvekili adayı Av Mustafa Buluş, Iğdırlıların iktidarın tek talibi olan AK Parti’den yana tercihlerini yapması gerektiğini, yine dev projeler Iğdır’a hizmet etmek için ‘durmak yok yola devam’ şiarıyla yürüdüklerini söyledi.
Konuşmak için platforma çıktığında Iğdır’daki ilçe, köy ve mahallelerin isimlerini tek tek sayan Ak Parti Iğdır 1. Sıra Milletvekili Adayı Nurettin Aras ise, bu isimleri saydığını çünkü şu anda yörenin tek yerli adayı olduğunu söyledi. Dev projelerle Iğdır’da hizmet için geleceklerini belirten Aras, kendilerinin projelerle geldiğini, diğer partilerinin ise muhalefet olmak için geldiğin ifade ederek sözlerine şöyle sürdürdü: “ Bu vesile ile sizlere söylüyorum neden iktidara değil de muhalefete oy verelim? Bakın bu kentinin hizmetlere iş, aş ve kalkınmaya ihtiyacı var. Buda sizlerinin Ak Partiye vereceği oylara olacak. Bir Kasım’dan sonra Iğdır’da getireceğimiz ve projelerimiz var. Boralan Sınır Kapsını açacağız, Dilucu Sınır Kapısını daha aktif hale getireceğiz. Kars, Bakü Tiflis Tren Projesi kapsamında antrepo merkezini Iğdır’da kuracağız. Yine Dilucu bölgesinde kuracağımız Serbest Organize Sanayi Bölgesi kentimiz cazibe merkezi haline getirip, vatandaşlarmıza iş-aş imkanı sunacağız. Bunu da Iğdır’daki Azerisi, Kürdü, Terkemesi, Ahaskalısı, Balkan göçmeni kardeşlerimize eşit şekilde sunacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Iğdır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Iğdır ilinden Iğdır’da AK Parti’nin Mitingi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 15 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Iğdır’da AK Parti’nin Mitingi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı