HATAY HABERLERİ

İgc Başkanlığına Veysel Cıncık Getirildi

IHA
30.10.2015 - 14:58Son Güncelleme :

İSKENDERUN GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANLIĞI'NA VEYSEL CINCIK GETİRİLDİ.

IHA

İskenderun İlçe Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanlığı’na Veysel Cıncık getirildi.
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nde (İGC) yapılan olağan kongrede tek liste ile seçime gidildi.
Kongreye AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Arsuz İlçe Belediye Başkanı Nazım Culha, Payas İlçe Belediye Başkanı Bekir Altan ve bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
9 yıldan bu yana İGC Başkanlığını yürüten Şehmus Aslan, görevinde her zaman tarafsızlığı ilke edindiğini belirterek, yeni yönetiminde gazetecileri tarafsız şekilde temsil etmesi temennisinde bulundu.
İGC Başkanlığına seçilen Veysel Cıncık ise, bölgede görev yapan gazetecilerin sesi olacağını kaydetti.
Veysel Cıncık başkanlığında İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimi Hilmi Diken, Selami Ergüven, Ömer Soylu, Diyap Atar, Sabahattin Uygun, Hamit Saçar, Gökhan Gökpınar ve Yılmaz Akpınar’dan oluştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hatay haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hatay ilinden İgc Başkanlığına Veysel Cıncık Getirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 14 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İgc Başkanlığına Veysel Cıncık Getirildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı