"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

İFW’de Moda ve eğlence

Santralİstanbul’da düzenlenen İstanbul Moda Haftası 2011 (İstanbul Fashion Week-İFW 2011), ilk gününü Enerji Müzesi’ndeki Onyx Ramsey Evolution defilesiyle kapattı.

Koreografisini Öner Evez’in yaptığı, 16’sı yabancı 30 modelin podyuma çıktığı defileyi izleyenler arasında Gürmen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Gür ile Gürmen Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Hüseyin Doğan da vardı. Konuklar, defilenin ardından Ramsey’in Elle dergisiyle birlikte düzenlediği partide eğlendi.

Uğurkan Erez imzalı defile

Açılış günü düzenlenen üçüncü defilede, Giovane Gentile ve Giovane G. Designers tasarımları tanıtıldı. Defilenin koreografisini Uğurkan Erez yaptı.


Atıl’ın ünlü misafirleri

Atıl Kutoğlu da İstanbul Moda Haftası’nın ilk gününde defile düzenledi. Alfred Hitchcock’un “Kuşlar” filminden izler taşıyan 2012 sonbahar-kış koleksiyonu, Santralİstanbul’da moda tutkunlarının beğenisine sunuldu. Ünlü isimleri bir araya getiren defilede gözler, popun kralı Michael Jackson’ın ağabeyi Jermaine Jackson, Alman top model Franziska Knuppe ve Los Angeles’tan önceki hafta dönen Tuba Ünsal’ın üzerindeydi..

 

X