GeriSpor İflas
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İflas

Sanlı SARIALİOĞLU

Bu takım bitmiş... Bu takım çökmüş... Bu takım iflas etmiş... Bunlar Beşiktaş taraftarını kanser yapar. Böyle takım olmaz. Her hafta bir rezalet, her hafta bir kepazelik. Zemin berbatmış, hadi canım sende... Hiç kimse en ufak bir mazeret öne sürmesin. Çanakkale aynı zeminde oynamadı mı? Helal olsun hepsine. Bin kere, milyon kere helal olsun. Bunca yıldır hiç bu kadar öfkelendiğimi bilmiyorum. Bir takım böylesine aciz duruma düşmez.

Beşiktaş devreyi Oktay'ın golüyle önde kapıyor. Yanımda Neco var... Soruyorum kendisine; ''Bizimkiler ne zaman gol yiyecek? Acaba gol yemeden bu maçı noktalayabilecekler mi?''... Neco, ''Şüpheliyim'' diyor. İkinci yarı başlıyor, Ankara'dan peş peşe Gençlerbirliği'nin gol haberleri geliyor. Ve Beşiktaş da hemen peş peşe iki gol yiyor. Her zamanki gibi ikisi de ikram. Rahim, Alpay, Ertuğrul üçlüsü elbirliğiyle Çanakkale'ye altın tabak içinde iki gol sunuyorlar.

Taraftar tribünde çıldırıyor, çırpınıyor, yalvarıyor, göz yaşı döküyor. Futbolcu sahada çaresizlik içinde kıvranıyor. Yok yok yok... En ufak bir etkinlik yok. Bilinçsizce koşuşan bir topluluk. Ne yaptıkları, ne yapmak istedikleri hiç belli değil. Yazık yazık, çok yazık. Bu taraftara üzülüyorum. Onları böylesine üzmeye hiç birinizin hakkı yok. Herkes haddini bilsin.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle