« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İflas

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sanlı SARIALİOĞLU

Hey gidi koca Kartal hey. Ne hallere düştün. Ankaragücü biraz şanslı, biraz becerikli olsaydı kesinkes fark yapardı. Kaçırdıkları, attıklarının üç misli. Ayrıca Fevzi'nin de kurtardıkları var. Beşiktaş'ın ne denli acze düştüğünü herhalde gözünüzün önüne getirebiliyorsunuz.

Samet'e helal olsun. Sürekli golü düşünen, oyunu güzelleştirmeyi amaçlayan bir takım yaratmış. Bir Hasan Şaş, Beşiktaş'ta yok. Hatta bir Fatih, Beşiktaş'ta yok. Diyeceksiniz ki Beşiktaş'ta ne var? Ne yazık ki hiçbirşey yok. Sıfıra sıfır elde var sıfır. Zavallı bir takım. Hele hele iki kanat tam bir facia. Erkan ve Mutlu'dan tek olumlu hareket yok. Oktay tam kayıp. Bitmiş, tükenmiş. Yanındaki Amokachi son derece dağınık. Ayağına gelen topu hemen rakibe ikram ediyor.

Mehmet attığı golün dışında yerlerde. Kaybettiği topları saymak için hesap makinası gerekli. Yankov oynadı mı, yoksa oynamadı mı, hiç hatırlamıyorum. Ertuğrul da öyle. Geri üçlü yol geçen hanı. Hepsi trafik polisi gibi. Doğrusu Fevzi'ye acıdım. Tek başına ne yapsın garibim?

Neyseki sezonun bitmesine çok az kaldı. Yoksa bu ızdırap çekilecek gibi değil. Artık haftaları iple çekmeye başladım. Bu takım bitmiş, iflas etmiş.Bunları da Beğenebilirsiniz