İZMİR HABERLERİ

İESOB Kariyer Havuzu'nu tanıttı

DHA
31.03.2017 - 11:25Son Güncelleme :

İZMİR Valiliği'nin öncülüğünde, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve kentteki meslek örgütleri ile pek çok kuruluşun katkılarıyla gerçekleştirilen 4. İstihdam Fuarı'na özellikle gençler büyük ilgi gösterdi.

DHA


İş arayanlarla işverenleri aynı platformda buluşturan İstihdam Fuarı'nda İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) ile İzmir Terziler ve Konfeksiyoncular Odası (İTKO) da stant açarak gençlere yönlendirmelerde bulundu.
Birliğin standında katılımcılara İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Özel İstihdam Bürosu Resmi İnternet Sitesi olan www.kariyerhavuzu.net hakkında ayrıntılı bilgiler verildi. İzmir Birliği'nin standında iş arayanlara kariyerhavuzu.net hizmetlerinden yararlanmaları, önerilirken, ücretsiz olarak hizmet verilen işverenlerden de aradıkları vasıfta elemanı kolaylıkla bulabilmeleri için siteye kayıt olmaları istendi.
Kariyerhavuzu.net'te kişisel ve firma bilgileri düzenlenerek, eğitim bilgileri, iş tecrübeleri, CV oluşturma, firmaların sektörel bilgileri hazırlanıyor, iş arayanlarla iş talep edenler biraraya getiriliyor.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden İESOB Kariyer Havuzu'nu tanıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 11 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İESOB Kariyer Havuzu'nu tanıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı