Teknoloji Haberleri

  IE8 yılbaşında kazandırıyor

  Hürriyet Haber
  25.12.2009 - 15:01 | Son Güncelleme:

  Yeni yıla güzel bir hediyeyle girmek istiyorsanız işte fırsat: Internet Explorer kazandırıyor.

  Internet Explorer 8 kullanan ve "Yılbaşı Özel Araç Çubuğu"nu yükleyerek gün içerisinde en çok ziyaret eden 1 kişi Netbook kazanacak. Yılbaşına kadar devam edecek bu kampanyayı kaçırmayın, Yeni Yıla yeni bir Netbook ile girin.

  Adım Adım Yapmanız gerekenler:
  1 Internet Explorer 8 Kurun; kampanya için özel olarak geliştirilen araç çubuğunu çalıştırabilmek için öncelikle henüz kurulu değilse Internet Explorer 8 kurmanız gerekiyor.

  2 Yılbaşı Özel Internet Explorer Araç Çubuğunu Yükleyin; kampanya için özel olarak hazırlanmış araç çubuğunu yüklemeniz gerekmektedir. Bu araç çubuğu sayesinde kampanyaya katılmanız ve kampanyaya katılan web sitelerinin linklerine ulaşmanız mümkün olacaktır.

  3 Giriş Yapın; Internet Explorer 8 üzerine yılbaşı özel araç çubuğunu kurduktan sonra sol kısımda çıkan Giriş Yapın butonuna tıklayarak e-posta adresinizi vererek siteye giriş yapın.

  4 Siteleri Gezin ve Puan Toplayın; yılbaşı özel araç çubuğunu yükleyip giriş yaptıktan sonra herhangi bir websitesine giriş yaptığınızda puan kazanacaksınız. Araç çubuğu üzerinde yer alan kampanya kapsamındaki websitelerine giriş yaparsanız ekstra puan kazanacaksınız.

  5 En çok puanı toplayın ve Netbook'u kazanın; gün sonunda en çok puanı toplayan kişi netbook'u kazanacaktır.

  Kazananlar:
  Kampanya 25-31 Aralık 2009 tarihlerinde 7 gün boyunca gerçekleşecek ve her gün, bir önceki günün kazananlar, http://www.internetexplorer8kazandiriyor.com/ adresinde kazananlar bölümünde duyurulacak.

  Ödül olan Windows 7 yüklü Casper Minibook hakkında detaylı bilgiyi www.casper.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

  Yarışmaya katılmak için tıklayın.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı