KASTAMONU HABERLERİ

İdealist Gençlik Projesi, Ankara’dan Başladı

IHA
24.02.2015 - 17:34Son Güncelleme :

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI’NCA DESTEKLENEN İDEALİST GENÇLİK PROJESİ, TARİHİ VE KÜLTÜREL GEZİLERİNE ANKARA’DAN BAŞLADI.

IHA

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı’nca desteklenen İdealist Gençlik Projesi, tarihi ve kültürel gezilerine Ankara’dan başladı.
Proje yürütücüsü Kastamonu Şaban-ı Veli Eğitim Kültür ve Sağlık Hizmetleri Derneği, Sıla Öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler ile arkadaşlarından oluşan 50 kişilik grup, özellikle Ankara Hacı Bayram Veli Hazretleri Külliyesinde incelemelerde bulundu. Hacı Bayram Veli Hazretleri Türbesini ziyaret eden gurup, cami ve çevresindeki tarihi mekanları gezerek, bilgiler aldılar. Ayrıca öğrenciler, yol güzergahında Bağlum’da Abdulhakim Avrasi Hazretlerini ziyaret etti.
İdealist Gençlik Projesi Koordinatörü Ümit Karaman, Ankara gezisinin gençlerin eğitim ve öğretimi, sevgi, birlik ve beraberlik açısından çok başarılı geçtiğini belirterek, “Konya, Eskişehir ve Bilecik gezileriyle projemiz devam edecek. Ayrıca projeye katılan öğrencilerimize, Bilgisayar Eğitimi Kursu verilecek” dedi.
Proje Yürütücüsü ve Dernek Başkanı Enis Köklü ise, “Gençlik ve Spor Bakanlığına desteklerinden ötürü çok teşekkür ederiz. Projenin en verimli şekilde tamamlanması ve gençlerimizin faydalanması için bütün imkanlarımızı kullanacağız. Gençlerimizdeki yüksek tarih ve maneviyat şuuru bizlere daha fazla çalışma arzusu vermektedir” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden İdealist Gençlik Projesi, Ankara’dan Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 17 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İdealist Gençlik Projesi, Ankara’dan Başladı haberi güncellenecektir.

KASTAMONU NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:04
 • Guneş
  07:54
 • Öğle
  12:50
 • İkindi
  15:09
 • Akşam
  17:23
 • Yatsı
  19:01
Sayfa Başı