« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İddialı olduğumuzu göstereceğiz

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden Ordu Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, hafta sonu sahasında yapacağı Antalya Büyükşehir Belediye maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Atatürk Spor Salonu'nda antrenörsüz çalışmalarını gerçekleştiren Ordu Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, rakipten top çalma, serbest atış ve ısınma hareketleri yaptı.

Yaklaşık 2 saat süren antrenmanın ardından Ordu Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Cevat Karagöl, “Cumartesi günü saat 15.00'de Atatürk Spor Salonu'nda oynayacağımız maçta rakibimizi yenerek ligde ne kadar iddialı olduğumuzu göstermek istiyoruz” dedi.

Yılbaşı tatili nedeniyle geçen hafta maç oynamadıklarını ve verilen arada takımın eksiklerini gidermeye çalıştığını söyleyen Karagöl, “Bu hafta oynayacağımız rakip ligin iddialı takımlarından birisi. Ama avantaj bizde, çünkü maçı kendi sahamızda oynayacağız, bu avantajımızı en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Cumartesi günü oynayacağımız maça tüm Orduluları da davet ediyoruz. Bu maçta bizi yalnız bırakmasınlar” diye konuştu.

Takımın halen antrenör bulamadığını ve bu nedenle maça antrenörsüz olarak çıkacaklarını da anımsatan Karagöl, “Bu bizim için önemli bir eksik, ancak sahaya çıktığımız zaman bütün sorunlarımızı unutuyoruz ve sadece kazanmayı düşünüyoruz. Bu nedenle de antrenör eksikliğini maçlarımızda fazla hissetmiyoruz” diye devam etti.
Karagöl, takımda eksik oyuncu bulunmadığını ve sahaya tam kadro çıkacaklarını sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz