Gündem Haberleri

GÜNDEM

  İçki vermeyen büfeciyi öldürdü

  Erhan GÖGEM/KIRIKKALE, (DHA)
  27 Ağustos 2006 - 11:57Son Güncelleme : 27 Ağustos 2006 - 12:47

  KIRIKKALE’nin Başpınar mevkiinde tekel büfesi işleten Murat Tetik, daha önce içki vermediği Hakan Karakoç tarafından gece geç saatlerde av tüfeği ile ensesinden vurularak ağır yaralandı. Bu sırada müşteri olarak büfeye gelen bir kişi de kasığından vuruldu. Büfeci tetik, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

  Başpınar semtinin Sirkeci Durağı yakınlarında bulunan Kral Büfe'ye gelen Hakan Karakoç, daha önce tartıştığı büfe sahibi Murat Tetik’i av tüfeğiyle ensesinden vurdu. Karakoç, bu sırada büfeye müşteri olarak gelen Yılmaz Omay’ı da kasığından yaraladıktan sonra kaçtı. Ağır yaralanan büfe sahibi Murat Tetik, kaldırıldığı Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, yaralı müşteri Yılmaz Omay ise tedavi altına alındı.

  Hastanede olayla ilgili bilgi veren Yılmaz omay, “Büfeye alışveriş yapmak için gittiğim sırada kendisini tanımadığım bir kişi büfe sahibini av tüfeği ile vurdu. Bu sırada tüfekten çıkan saçmalar kasığıma geldi. Ne olduğunu anlamadım ve yaralandım” dedi.

  Kaçan zanlı Hakan Karakoç'un yakalanması için çalışma başlatıldı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı