« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"İçim içime sığmıyor"

Galatasaray'ın Manisaspor'dan transfer ettiği Yiğit Gökoğlan, Aslantepe'de sarı kırmızılı taraftarların önüne çıkacak olmanın kendisini çok heyecanlandırdığını belirterek, ''İçim içime sığmıyor'' dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ÇOK İYİ BİR SEÇİM YAPTIM

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Yiğit, ''Çok heyecanlıyım 7 yıldan bu yana formasını giydiğim Manisaspor'dan ayrıldım. Ama kariyerim açısından çok iyi bir seçim yaptım. Galatasaray'a transferim konusunda görüşmeler sezon başından bu yana sürüyordu. Biraz kafama takıldı; ama çalışmayı bırakmadım; sonunda transferim gerçekleşti. Çok mutluyum'' dedi.

FATİH TERİM'LE ÇALIŞMAK HERKESİN HAYALİDİR

Yiğit, ''Fatih hocayla birebir görüşmem olmadı. Sadece basından benimle ilgili açıklamalarını takip ediyordum. Çok büyük bir teknik direktör, onunla çalışmak herkesin hayalidir. Benimle ilgili sözleri gurur verici'' diye konuştu.

ÖNEMLİ OLAN SEZONU LİDER BİTİRMEK

Şampiyonlu hedefi için de değerlendirme yapan genç futbolcu, ''Lider bir takıma geldiğim için çok mutluyum, ama önemli olan liderliği sezon sonuna kadar sürdürmektir, ben de elimden geleni yapmaya çalışacağım. Görev verildiğinde bunu en iyi şekilde değerlendireceğim. Galatasaray'da herkes çok değerli, ben de elimden gelenin en iyisini yapacağım. Selçuk İnan gibi çok önemli futbolcular var. Galatasaray, futbolcusu, teknik adamı bütün unsurlarıyla liderliğini her anlamda gösteriyor''  ifadelerini kullandı.

İYİ BİR GÖZTEPELİYİM

Yiğit, ''İzmir Göztepe altyapısında yetiştim. Oranın örf ve adetleri doğrultusunda yetiştim. Göztepe, benim hayatımda çok önemli bir yere sahiptir. İyi bir Göztepeliyim'' dedi.

MİLLİ TAKIM ÇOK ÖNEMLİ

Milli Takım'ın kendisi için çok önemli bir hedef olduğunu belirten Yiğit, ''İlk hedeflerimden bir tanesi A Milli Takım, bunu için de Galatasaray'da başarılı olup Milli Takım'ın direkt oyuncusu olmak istiyorum. Bu benim için çok önemli'' dedi.

UMARIM GALATASARAY TARAFTARI BENİ BAĞRINA BASAR

Yarın, Karabükspor maçında taraftarla bulaşacak olan genç futbolcu, ''Aslantepe'de yer alacak olmak büyük bir heyecan. İçim içime sığmıyor. Galatasaray taraftarı umarım bana en şekilde kucak açar. Çok heyecan verici. Galatasaray taraftarı beni bağrına bastığı sürece elimden geleni yaparım'' şeklinde konuştu.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler