« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ibrahimovic'ten ayrılık sinyali

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Inter'in golcü futbolcusu Zlatan Ibrahimovic, Inter'deki geleceği hakkında yorum yapmaktan çekiniyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Golcü futbolcu “La Gazzetta dello Sport”a yaptığı açıklamada, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nden elenmenin kendisinde hayal kırıklığı yarattığını belirterek, “Inter ile kontratım sürmekte. Burada olmaktan mutluyum. Üst üste 3. şampiyonluğumuzu yaşamamıza çok az kaldı” dedi.

“Sezon sonunda ne olacağını göreceğiz. Artık yeni bir şeyler denemeyi düşünüyorum” diyen ve kapıyı açık bırakan Ibrahimovic, 5 yıldır İtalya'da olduğunu ve burada birçok kupa kazanmanın yanı sıra birçok şey de öğrendiğini kaydetti.

Adı Barcelona ile transfer dedikodularına karışan golcü futbolcu, “Zamanınız varken, bir şeyleri denemelisiniz. Ajax'tayken de benim için böyle olmuştu” dedi.

Bu arada, bir açıklama da Ibrahimovic'in hocası Jose Mourinho'dan geldi. Portekizli çalıştırıcı, Ibrahimovic'in gelecek sezonda Inter'de kalacağını ve sadece kendisi isterse satılacağını beyan etti.

Mourinho, kısa bir süre önce Inter ile sözleşmesi feshedilen Adriano'yu da şampiyonluk kutlamalarına davet edeceğini açıkladı ve “Şampiyonluğumuzda onun da büyük katkısı var, bunu hak ediyor” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz