« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İbrahim Yazıcı listesini Divan Kurulu'na sundu

Bursaspor'un 8 Ekim'de yapılacak kongresi için başkan adayı olan İbrahim Yazıcı, yönetim kurulu listesini Bursaspor Divan Kurulu'na sundu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'ne öğle saatlerinde gelen Yazıcı, Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya ve divan kurulu üyeleriyle bir süre görüştü.

Görüşmenin ardından gazetecilere açıklama yapan Yazıcı, verdiği yönetim kurulu listesinin formalite olduğunu belirterek, “Kongreye kadar bu liste değişecektir. Amacımız güçlü bir yönetim kurulu oluşturup, kentin ve camianın desteğini arkamıza alarak Bursaspor'un sorunlarını çözmek” dedi.

Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya ise başkan adayı Yazıcı'ya üstlendiği zorlu görevden dolayı başarılar diledi.
Bursaspor'un kentin en önemli değeri ve markası olduğunu belirten Şankaya, “Her şey Bursaspor için. İbrahim Yazıcı, daha önce de başkan ve yönetici olarak Bursaspor'a hizmet etmişti ama bu kez işi daha zor. Kendisine kolaylıklar ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yazıcı'nın listesinde şu isimler bulunuyor:
Kemal Tığoğulları, İlyaz Bozkurt, Kemal Kirevetözen, Halil Yılmaz, Mehmet Toplu, Rahmi Sezgin, Selim Mengüç, İzzet Günal, Mustafa Alkan, Ahmet Tutan, Abdullah Dilmenler, Faruk Korkmaz, Baki Gülpınar, Mehmet Çılgın.

Bunları da Beğenebilirsiniz