Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İbrahim ve Ekrem topa dokunmadı

Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'in 2. haftasında Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sabah antrenmanıyla sürdürdü.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen 2 saatlik antrenmanda, siyah-beyazlılar kondisyon çalışmaları ve çift kale maç yaptı.

Koşuyla başlayan antrenmana, pas çalışmasının ardından temposu artırılan koşularla devam eden siyah-beyazlılar, minyatür kale ve yarı sahada çift kale maçlarla çalışmasını sürdürdü.

Minyatür ve çift kale maçlarda gol yiyen takım ceza şınavı çekti.

İBRAHİM, EKREM VE ONUR ÇİFT KALEYE KATILMADI

Dünkü antrenmanda takımdan ayrı çalışan İbrahim Toraman, Ekrem ve Onur bugün antrenmanın kondisyon çalışmalarıyla geçen ilk bölümünde takımla çalıştılar.
Teknik direktör Denizli'nin antrenmanın başında İbrahim Toraman ile yaptığı birebir görüşme dikkati çekti.

Milli takımlarda bulunan Yusuf, Nihat, Rüştü, İsmail, Holosko, Tello, Sivok ve Necip antrenmana katılmazken, tedavisi süren Delgado da çalışmada yer almadı.

Ekrem Dağ, İbrahim Toraman ve Onur Bayramoğlu kondisyon çalışmalarının yapıldığı ilk bölümde takımla çalışmalara katılırken, minyatür ve yarı sahadaki çift kale maçlarda yer almadı.

10 NUMARA TRANSFERİNDE GELİŞME YOK

Mustafa Denizli, 10 numara transferinde bir gelişme olmadığını bildirdi. Antrenman sürerken bir ara gazetecilerin yanına gelen siyah-beyazlı ekibin teknik direktörü, transferle ilgili soruya “Bir gelişme olduğu zaman kulüp gerekli açıklamayı yapar” yanıtını verdi.

Denizli, Turkcell Süper Lig'in ilk haftasında alınan sonuçların normal olup olmadığı sorusuna da kısa bir şekilde, “Çok normal” yanıtını verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz