« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İbrahim Üzülmez sezonu kapattı

Beşiktaş'ın milli futbolcusu İbrahim Üzülmez'in evinde geçirdiği kaza sonucu sol aşil tendonunun kesildiği ve sezonu kapattığı açıklandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Siyah-Beyazlıların internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, dün gece evde talihsiz bir kaza geçiren İbrahim Üzülmez'in sol aşil tendonunda kesik meydana geldi. Kaza sonrasında İsviçre Hastanesi'nde ameliyata alınan Üzülmez, bugün taburcu edildi.

Kulüp doktoru Ayhan Optur, tecrübeli oyuncunun sezonun geri kalan maçlarında forma giyemeyeceğini ve sezonu kapattığını açıkladı.

"EŞİMLE TARTIŞTIĞIM DOĞRU DEĞİL"

Sezonu kapatan İbrahim, eşiyle tartıştığı için cam sehpaya tekme atıp sakatlandığı yönündeki haberlerin doğru olmadığını söyledi. Yıldız futbolcu, yaptığı açıklamada, doğruluğu teyit edilmeden, kendisi ve ailesi hakkında “Eşiyle tartıştı ve sinirlenerek cam sehpaya tekme attı” şeklinde yapılan haberlerin gerçekle bir ilişkisinin bulunmadığını belirterek, “Meydana gelen bir ev kazası sonucu ortaya çıkan bir sağlık sorununu, insan haklarını ve aile mahremiyetini çiğnercesine haber yapmaya çalışmak, medya etiği açısından da tartışmaya açık bir durumdur” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler