Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İbrahim Hacıosmanoğlu Yıldırım Demirören'le görüşecek

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'le görüşmeye gidiyor. İkili Federasyon'un İstinye'deki binasında bir araya gelecek.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

İkilinin görüşmesinde ana gündem maddesinin 2010 - 2011 yılı şampiyonluğu olması bekleniyor.

İstanbul’da düzenlenen Feshane Trabzon Günlerine katılan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, burada yaptığı konuşmada "Bazı arkadaşlar bizi gördükleri yerlerde ‘Kupamız ne olacak?’ diye soruyorlar. Kimse merak etmesin. Göreve geldiğimizden bugüne bu konu üzerinde çalışıyoruz. Herkes şunu bilmelidir ki bizim Trabzonspor başkanı olma sebebimiz bizim emek hırsızları ile verdiğimiz mücadelenin ürünüdür. Bizi ondan dolayı Trabzonspor başkanı olmamızı halk seçti" dedi.

Bordo mavili kulübün başkanı konuşmasında TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e de yüklendi; "Ben Federasyon başkanı ile konuştuğumda benle farklı konuşuyor, kameralara farklı konuşuyor. Futbolun babası UEFA’dır, dedesi FİFA’dır. Sizi takip ediyor. Ben ona seçildiğimin 3. Günü söyledim. UEFA’dan çok ağır ceza gelecek diye. Yapmayı takımlar yandı. Şimdi buradan federasyona gideceğim. Gereğini yap. Yapmazsan FİFA Türk futbolunu yakacak" dedi.Bunları da Beğenebilirsiniz