GeriSpor İbrahim Hacıosmanoğlu: Kimseyi ilgilendirmez
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İbrahim Hacıosmanoğlu: Kimseyi ilgilendirmez

İbrahim Hacıosmanoğlu: Kimseyi ilgilendirmez
refid:6433915 ilişkili resim dosyası

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç ile ilgili sert açıklamalarının şahsi görüşleri ve düşüncesi olduğunu belirterek, "Hiçbir şeye tepki gösterme, koyun gibi dur" dedi.

Kulüp başkanı Nuri Albayrak, Hacıosmanoğlu'nun Antalyaspor maçının ardından Ali Koç ile ilgili yaptığı açıklamalara ilişkin dün akşam, “Bilindiği üzere kulübümüz Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu, bu hafta sonu oynanan Antalyaspor-Trabzonspor maçı sonrası bazı açıklamalarda bulunmuştur. Yapılan açıklamanın, oynanan müsabakayla alakalı olmayan ve Türkiye'de yatırımları bulunan saygın bir aileyi hedef alan bölümlerini tasvip etmemiz mümkün değildir” biçiminde açıklamada bulunmuştu.

Hacıosmanoğlu, Albayrak'ın bu açıklaması üzerine, herkesin görüşü ve tarzının ayrı olabileceğini belirterek, “Ben bu kulübün başkan yardımcısıyım. Benim görüş tarzım ayrıdır, başkanın da ayrıdır” dedi.

Kendisiyle bir istişare yapılmadan başkan tarafından açıklamanın siteye koyulduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:
"Ben öyle konulara üzülmem. Benim camiam, yaptığımı doğru bulmadığı zaman üzülürüm. Camianın da benim yaptığımı doğru bulduğunun göstergesi, siteye bakıldığı zaman habere verilen puandır. Ben şahsi düşüncelerimi, görüşlerimi söyledim. Camiayı temsilen Trabzonspor kulüp başkan yardımcısı olarak bunlar benim şahsi görüşlerim. Kimseyi ilgilendirmiyor, kimseyi de bağlamıyor. Camia da bunu takdirle karşılıyor. Binlerce insan aradı, söylediğim sözlerin ne kadar doğru olduğu yönünde. Onun dışında söylenenler beni enterese etmiyor."

"SÖYLEDİĞİMİN ARKASINDAYIM"

Hacıosmanoğlu, söylediği sözlerin harfiyen arkasında olduğunu belirterek, 'Dün ne söylediysem, bugün ne söylediysem, yarın da aynı şeyleri söyleyeceğim. Büyük takımı sessiz durma politikasıyla yönetemezsin. Sen rakiplerinin kullandığı üslupları bertaraf etmek zorundasın. Biz onların çirkinliklerini kamuoyunun önüne seriyoruz” diye konuştu.

Trabzonspor'un şampiyonluk yarışında olmadığını ama şampiyonluk yarışına etki edecek maçlarının bulunduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, şunları söyledi:
"Kullanılan kelimeler bizleri de rencide ediyor. Cevabını vermek zorundayız. Ali Koç, son 4 haftaya 9 puan farkla giremezsek şampiyon olamayız diyorsa o maçlardan biri Trabzonspor maçıysa demek ki bizi de zan altında bırakıyor. Demek ki bizim için de bir takım şeylere işaret ediyor. Ona cevabını vereceksin. Vermek zorundasın. Vermiyorsan o zaman bu kurumlarda, bu koltuklarda oturmayacaksın. Gideceksin işinin başında oturacaksın."

"ZAMANI GELİNCE NE KONUŞACAĞIMIZI BİLİRİZ"

Hacıosmanoğlu, zamanı gelince ne konuşacaklarını bildiklerini ifade ederek, şunları söyledi:
"Erciyes maçında bizi hakem katletti, bu camiayı yasa boğdu. Penaltımızı vermedi. Çocuğun ayağında bir parmak krampon izi var. Bunlara susuyoruz. Fenerbahçe-Beşiktaş maçında bizim maçta olan hataların onda biri olmadı. Hiçbir şeye tepki gösterme, koyun gibi dur, ondan sonra da ben büyüğüm de. Sen büyük değilsin. O zaman büyüklüğünü kaybedersin. O zaman bu işleri yapmayacaksın. Gideceksin evinde, işinde oturacaksın."

Şahıslara değil Trabzon'a hizmet etmeye geldiğini kaydeden Hacıosmanoğlu, ”Bizi kimse oraya getirmedi. Kendi gücümüzle geldik. Bizi seçen, seçtiren insanlara bedel borcumuz var. Onu da elbette günü geldiği zaman ödeyeceğiz” dedi.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle