« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İbrahim Hacıosmanoğlu: Fenerbahçe maçından sonra Onur'a ne dedin, açıkla!

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, eski başkan Sadri Şener hakkında şok bir iddiada bulundu: ""1-1 biten Fenerbahçe maçından sonra Sadri Şener, soyunma odasına gidip kaleci Onur Recep Kıvrak'ı neden azarladı, çıksın açıklasın."

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

sporx'in haberine göre; Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, düzenlediği basın toplantısıyla bordo-mavili kulübün eski başkanı Sadri Şener'e çok sert sözler sarf etti. Şike davasında mücadelesinin son ana kadar devam edeceğini ifade eden Hacıosmanoğlu, "1-1 biten Fenerbahçe maçından sonra Sadri Şener, soyunma odasına gidip kaleci Onur Recep Kıvrak'ı neden azarladı, çıksın açıklasın" dedi.

Sadri Şener hakkında çok sert sözler söyleyen Hacıosmanoğlu, "Hangi yüzle konuşuyor bilmiyorum. Ona iki soru soracağım; birincisi 6222 sayılıyı yasayı ilk imzalayanlardan biri Trabzonspor başkanıdır. Trabzonspor haklı olduğu davada mücadele etmesi gerekirken, neden ve kimden korkar? Sayın Şener bunun cevabını Trabzonspor sevdalılarına versin. Bir diğer sorum, Trabzonspor'u satmaktan bahsediliyor, benden önceki başkana soruyorum; Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldığımız ve Bursaspor'un şampiyon olduğu maçtan sonra Onur'u soyunma odasında azarlama sebebi neydi? Bunu açıklasın, yoksa ben zamanı gelince açıklayacağım" şeklinde konuştu.

İbrahim Hacıosmanoğlu: Fenerbahçe maçından sonra Onura ne dedin, açıkla HACIOSMANOĞLU: RANÇILARI SUSTURUN!

"ŞİKE DAVASINDA MÜCADELEMİZ SÜRECEK"
Şike davasında mücadelelerinin devam edeceğini belirten Hacıosmanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
"İnsan üzülüyor, konuşuyorsunuz 'Neden konuşuyorsunuz?' diyorlar, susuyorsunuz, 'Susturuldu mu?' diyorlar. Şike konusunda konuşmuyoruz, hukukçularımız konuşuyor. Hukuki süreç bittikten sonra konuşacağız, eylem yapacağız. Benden önceki başkan aylardan beri konuşuyor. Ona cevap vermem lazım. Devrettiği kulüpte, 1 milyon TL bile kredi alacak bir ortam yoktu. En ufaktan en büyüğüne kadar her yere borcu olan bir kulübü devraldık. Allah yardım etti ve Trabzonspor'u bugüne kadar getirdik. Borcu yapılandırdık. Satış yetkisi verirsek, 'Bunlar Akyazı'nın isim hakkını da satılacak' diyorlar. Akyazı'nın ismi Denizbank'a temlikli. Kimse onu satamaz, satarlarsa para Denizbank'a ödenir. Trabzonspor'un satılacak hiçbir şeyi yoktur. Kaynakları değerlendirmek için de Genel Kurul'dan yetki almak zorundasınız."

"TRABZON'DAN YANA HİÇBİR ÇIKARIM YOK"
Trabzonspor'dan hiçbir çıkarının olmadığını vurgulayan Hacıosmanoğlu, "Ben Trabzonspor'un adamıyım. Samimi Trabzonsporlular'ın başkanıyım. Onların bana karşı olan söylemleri beni etkilemiyor. Ben sokağa çıktığımda sevgiyi, saygıyı görüyorum. Diğer kulüp taraftarlarının sevgisi ve saygısı da bizi mutlu ediyor. Trabzonspor'un üzerinden çıkar peşinde koşan bir yapımız yok, olmayacak da... Kendini Trabzonspor'un sahibi gibi görüp, rant peşinde olanların karşısında olacağım. Trabzonspor'un ağabeyleri istedikleri yerde toplantı yapabilirler, fakat son sözü Trabzonspor'un sevdalıları verir. Bunlarla mücadele ederek ben başkan oldum. Trabzonspor sevdalıların vereceği karara saygı duyuyorum" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.