ESKİŞEHİR HABERLERİ

İbra edilmeme kararının iptalini istiyorlar

AA / Hüseyin Yesilkavak
26.02.2016 - 15:27Son Güncelleme :

- Bursaspor Kulübünün 19 Ocak'ta gerçekleştirilen genel kurulunda ibra edilmeyen yönetim kurulu, bu kararın iptali için mahkemeye başvurdu

İbra edilmeme kararının iptalini istiyorlar
AA / Hüseyin Yesilkavak

BURSA (AA) - Bursaspor Kulübünün 19 Ocak'ta gerçekleştirilen 52'nci Olağanüstü Genel Kurul toplantısında ibra edilemeyen yönetim kurulu, kararın iptali için yargıya gitti.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, genel kurulda yapılan oylama sonucu ibra edilemeyen yönetim kurulu ve denetleme kurulu, genel kuruldaki söz konusu maddenin iptali için Bursa Asliye Hukuk Mahkemesine başvurdu.

Dönemin Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı ve Denetleme Kurulu Başkanı Kaner Yavuz'un ibra edilmeme kararının iptaline yönelik başvuruyu, avukat Konuralp Yeşil aracılığıyla yaptıkları öğrenildi.


Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden İbra edilmeme kararının iptalini istiyorlar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 15 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İbra edilmeme kararının iptalini istiyorlar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı