Gündem Haberleri

  İbo'yla seyircinin saat dayanışması

  Mustafa KIZGINYÜREK
  12.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İbrahim Tatlıses'in, senfoni orkestrası eşliğinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği konser, müzikseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Seyirciye saati soran İbo, ilginç bir yanıt aldı ve konserine devam etti.

   

  Konserinin arasında kendisi ve sanat dünyasındaki olaylara da yorum getiren Tatlıses, eğlence mekanlarının belirlenen saatlerde müziği kapatması kararını da değerlendirdi. Ünlü sanatçı, "Valilikten gelen emirle eğlence mekanlarında 12'de müzik kapanıyormuş. Kanunlara saygılıyız. Şeriatın kestiği parmak acıtmaz. Biz de zamanında konseri bitiriz" dedi. Yoğun ilgi nedeniyle 24 Ağustos'ta bu konseri tekrar edeceğini de belirten Tatlıses, saat 24.00'te seyirciye saati sordu. "Saat 23.00" cevabını alan ünlü sanatçı, "Ben milletin yalancısıyım, daha erkenmiş" diyerek konserine bir süre daha devam etti.

  İboyla seyircinin saat dayanışması İboyla seyircinin saat dayanışması

  Seyirciler arasında bulunan Ece Erken'e "Gözüm sana kayıyor aslında gönlüm. Tekmişsin de" diye konuşurken seyircilerin lafa girmesi üzerine " Reha Muhtar ve Gülşen'e sesiniz çıkmıyor. Bir de böyle bir çift var, biri çita öbürü maşallah. Herhalde Reha beye rehavet gelmiş. Geçen gün tv seyrediyorum Reha Beyi zayıf göstermek için uzatmışlar ama yine kız görünmüyor kızı kapatıyor" deyince tüm seyircileri güldürdü.

  İboyla seyircinin saat dayanışması İboyla seyircinin saat dayanışması

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı