Gündem Haberleri

GÜNDEM

  IBM Future Business Summit için geri sayım

  Hürriyet Haber
  06 Nisan 2004 - 17:04Son Güncelleme : 06 Nisan 2004 - 17:04

  IBM tarafından, her yıl yeni bir kavram ve içerikle işlenen Future Business Summit etkinliğinin üçüncüsü, bu yıl 27 Nisan 2004 tarihinde Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Etkinliğin bu seneki teması ‘Gelecek Peşimizde’ başlığını taşıyor.

  IBM, Future Business Summit etkinliğini ürettiği teknolojilerin yaşama, uygarlığa ve iş dünyasına katkılarını paylaşmak amacıyla düzenliyor. Zirvede sürekli gelişen, biçim değiştiren, artan ya da azalan talep ve gereksinimler doğrultusunda geliştirilen ‘e-business on demand’ çözümleri vurgulanacak.

  Zirvede, IBM’in PC’ler arasındaki hızlı iletişim, online eğitim, uzaya yolculuk ve sağlıkla ilgili birçok çalışmanın ardında yer alan yaratıcı kimliğinden de bahsedilecek. Ayrıca, IBM buluşlarının günümüz teknolojisine dönüşüm öyküsü özel bir sergi ile anlatılacak.

  Zirve, önceki yıllardan farklı olarak bu yıl üç önemli isime de ev sahipliği yapacak. IBM EMEA Bölgesi Yazılım Grubu Başkanı Thomas Francese, iş dünyasının ‘bilgesi’ Giorgio Merli ve ‘teknoloji sihirbazı’ Herbert Kircher deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı