« Hürriyet.com.tr
MENÜ

İBB'de galibiyet sevinci

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, Galatasaray karşısında iyi oyun ortaya koyarak haklı bir galibiyet elde ettiklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kamil Dizar,  karşılaşmaya 3 puan için hazırlandıklarını belirtti. Galatasaray'ı daha önce yaptıkları karşılaşmalarda yenemediklerini hatırlatan Dizar, “Maça iyi hazırlanmıştık. Kazanmayı ümit ediyorduk. İyi oynayarak, şık bir galibiyet aldık” dedi.

Karşılaşmada 2 gol atan İbrahim Akın'ın iyi bir performans sergilediğini belirten Dizar, “İbrahim Akın her maç gol atıyor, attırıyor. Teknik direktörümüz Abdullah Avcı, İbrahim Akın'a güvendi ve onu Türk futboluna kazandırdı. Şimdi Gökhan Ünal var. Holosko da geliyor” şeklinde konuştu.

Karşılaşmada kendilerini destekleyen seyircilere de teşekkür eden Dizar, şöyle konuştu:
“İnternet üzerinden birbirini bulmuş, futbolu çok seven üniversite öğrencileri. Kayseri'de de böyle bir grup daha var. Deplasman maçlarına da geliyorlar. Esprili, rakibi incitmeyen tezahüratlar yapıyorlar. Yalnızca maçlarımıza değil antrenmanlarımıza da gelip oyuncularımıza moral veriyorlar. Futbolcularla görüşüyorlar. Böyle bir taraftar grubunun bizi desteklemesi nedeniyle mutluyuz. Yeni stadımız hizmete girince ulaşım daha kolaylaşacak, zaman içinde İstanbul Büyükşehir Belediyespor, seyirci problemini de çözecek.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz